Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35 hetesen miért hívnak...

35 hetesen miért hívnak kétnaponta Nst-re?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!


Hanyadfokú a lepényed?

2009. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


engem akkor azért hívtak ilyen sűrűn, mert le volt lassulva a babám, keveset mozgott, amit jeleztem a dokinak. Azt mondta, hogy akkor szeretné sűrűbben nézni a manót. Aztán egy hét elteltével, visszaállt minden és már nem kellett mennem, csak hetente.(és a méhszájam is nyitva volt kicsit, a 32. héttől)

2009. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
II. fokú a lepényem, és 1 cm meg van rövidülve a méhszájam! Az átlagosnál jóval több a magzatviz.
2009. szept. 4. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor a méhszájad és az "átlagosnál több magzatvíz" miatt. Azt tudod, hogy ez utóbbi nem "játék" sajnos? Gondolom uh is van mellé....
2009. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 2000-s méhszáj miatt nincs 2 naponta nst!

Nálunk ilyenkor hetente van, és csak a 40. hét után kell menni 2 naponta.

A sok magzatvíz nem jó, lehet azért kell menned.

Ott kérdezd meg.

2009. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

Szia.

Én örültem volna, ha még visszahívnak nst-re, de ultrahanggal mindent rendben találtak, persze csak azt nem látták, hogy rá van tekeredve a nyakára a köldökzsinór és így a 36 hetes kicsi babám megfújtotta magát a hasamban. Úgyhogy örülj neki, hogy téged ilyen sokat vizsgálnak, lehet, ha engem is ennyit vizsgáltak volna akkor a most én is babázhatnék nyugodtan itthon, nem csak sírhatnék.

2009. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!