Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A győri szülészeten a VIP...

A győri szülészeten a VIP szobák iránt mekkora a kereslet?

Figyelt kérdés
Nem lehet előre foglalni. Mekkora esély van rá, hogy nekem jut?
2013. febr. 5. 19:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Melyik honap? 10.000/ejszaka. egyagyas, sajat furdoszoba, tv. Gyakorlatilag olyan, mint egy hotelszoba. Csak nem lehet elore foglalni..
2013. febr. 5. 21:12
 12/20 anonim ***** válasza:
Azt meg tudja valaki mondani, hány darab ilyen szoba van? Csak hogy mégis mennyire minimális az esély a bekerülésre.
2013. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
ugy tudom, hogy ketto.
2013. febr. 5. 21:18
 14/20 anonim ***** válasza:
2 van, és általában foglaltak.... :(
2013. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2 szoba van én tavaly igénybe vettem, de barátnőm múlt héten szült neki nem jutott hely. Nagyon keresettek ezek szobák, de nem is a látogatók miatt, mert tényleg nem lehet egész nap bent lenni. Látogatási időn kívül be is van zárva az osztály. Inkáb a saját privát fürdő ami nagyon jól jön szülés után meg a minden irányba mozgatható ágy a szép pelenkázó... Amúgy lehet azt is ha épp első nap nem sikerûl bejutni , mégis szólsz szûléskor hogy akarod a szobát, és elvileg bármelyik nap átmehetsz ha ürül a szoba. Ha már bent vagy akkor stoppolhatod:) 6 éve szûltem az első fiam akkor még nem volt ilYen szoba de szerintem ég és föld. Viszont aki első babás tapasztalatlanabb félősebb, annak jól jöhet egy kedves szobatárs.
2013. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Egyébként tanúsíthatom, amit írtál az első babásságról. Én az első gyermekemmel egy háromgyerekes anyukával voltam egy szobában. Iszonyat sokat segített. Most nekem jön a harmadik. Akkor legfeljebb én segítek a szobatársnak, aztán az 5 :( nap alatt csak átmehetek kicsit pihenni a VIP-szobába :) Mert aztán haza, a három 4 éven aluli gyerekhez kipihenten kéne érkezni :D
2013. febr. 6. 07:32
 17/20 cavalli ***** válasza:
Jó húzós ára van, számomra ez teljesen új dolog. Igaza van a kedves válaszolónak, ha segítőkész kedves szobatársak vannak, akkor jobb is, ha nincs egyedül az aki az első babáját várta. Ápolónőkről mik a véleményeitek/tapasztalataitok?
2013. febr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nálatok a gyermekágyas osztályon van látogatás? Ez borzalmas! Nálunk a babát is csak ajtón keresztül láthatják, az osztályra senki sem jöhet be. A szobák 2 ágyasak, saját fürdővel, WC-vel. És mindez egy kisvárosban.
2013. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Tudom. Normális helyeken így van. Én is ilyenekről tudtam csak. És ez egy megyeszékhelyen...
2013. febr. 7. 07:27
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát a szabályzat szerint, a kórterembe max 1 ember mehet be látogatási idő alatt. De nem szólnak akkor sem, ha benn van az egész pereputty. Viszont a látogatási idő lejárta után szólnak nekik, hogy ideje hazamenni. Annyit meg ki lehet bírni. Bár attól függ. Mi 2en voltunk a szobában, megoldottuk, hogy ne zavarjuk egymást a látogatásokkal. Amúgy sokan kiülnek a folyosóra az asztalokhoz, babával, látogatókkal együtt és nyugodtan küldd is ki őket, ha úgy alakul.
2013. febr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!