Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a szülőszoba a Miskolci...

Milyen a szülőszoba a Miskolci Megyei Kórházban? Nagyon riasztó?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy kimondottan a miskolci szülőszoba milyen, de hidd el, hogy nem azzal fogsz foglalkozni, hogy milyen színű a csempe a falon, vagy hogy milyen bútorok, szülés-segítő berendezések vannak körülötted!! Én egyszemélyes szülőszobán voltam (nyházán), de ha csak egy szülőágy lett volna benne az sem izgatott volna különösebben. Olyankor már csak magadra és a babádra fogsz koncentrálni.
2009. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem azt mondták nem egy szívderítő látvány:( .Nem láttam, csak feküdtem a terhes ambulancián és a csajok mondták. Én is ott fogok szülni. Nem az a lényeg milyen, szerintem sem azzal leszünk elfoglalva. A csapat a lényeg ami körülvesz majd. Könnyű szülést!

27 hetes km

2009. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem láttam még másik szülőszobát élőben, de semmi rémes nincs benne! Nekem 18 órán át tartott a szülésem, az első 2 órában a paravános részen voltam, ott jobb és bal oldalon volt 1-1 fehér paraván, van egy ágy, egy infúziós állvány meg egy NST készülék a fejed mellett. Utána átkerültem az egyik papás szülőszobára, ahol egyedül lehettem, és végül ott szültem meg. Abban nem volt semmi gázos, és a berendezése ugyanaz volt, mint a paravánosnak. Nem volt modern meg csilli-villi, és nincs színesre kifestve, hanem hagyományosan zöld csempés, de én meg voltam vele elégedve. Nem mászkáltak bogarak és nem volt retkes. Ennél többre meg akkor nem is lesz szükséged.

Az előkészítővel sincs semmi probléma, együtt van a vécé, a zuhanyzó, és az jól is jön, hogy nem kell rohangálni a beöntést tartogatva... :-)

Persze jó lenne, ha felújítanák majd egyszer, de egyáltalán nincsenek balkáni állapotok...

3 hónapos kisfiú anyukája :-)

2009. szept. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Helyesbítek:

Abban SEM volt semmi gázos.

2009. szept. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Háát... 12 hete szültem, de nem nagyon emlékszem.

Tiszta volt és régi. Talán fehér csempékkel.

A szülőágyak lábon álló, rögzített paravánokkal (inkább vékony fal) vannak elválasztva, nem látni át egymáshoz.

Van ctg, meg odatolják a gázt, ha kell. Van egy szék is. Két ajtaja van, de mivel én a legelső ágyon szültem, hátrébb nem láttam. Van papás szoba is, de az foglalt volt éppen, így azt nem tudom, ez hogy' néz ki.

Azt hiszem 4 szülőágy van bent.

Kicsit paráztam, hogy majd zavarni fog, hogy mások szülnek, de állítólag az utolsó 2 órában 4en szültek meg mellettem és én nem emlékszem, nem hallottam.

Az előkészítő is régi, de azért tiszta, zuhany, mellette wc, meg egy asztal, ahol a beöntést adják gondolom (nekem nem volt).

Nem riasztó és marhára nem fogsz vele foglalkozni.

Ha van kérdésed, nyugodtan írj privit, segítek szívesen. És nyugi, rendesek voltak.

2009. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 11 hete szültem ott.Szerintem semmi riasztó nincs benne.Első baba és velem volt a férjem.A 3 ágyas közepén feküdtem fallal elválasztott, és nem hallottam a mellettem szülőket.Az ágyon feküdtem jobbra a párom ült balra a ctg volt, amin figyeltük a fájásokat.Ami zavart az a velem szemben lévő óra volt.Néztem milyen lassan telik az idő.Az előkészítő olyan amilyennek az előttem író írta.

Remélem tudtam segíteni.

2009. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak: Ugyanazon az ágyon szültem :-))) Jobbra apuka, balra Ctg., és engem is nagyon zavart az az óra :-)))
2010. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!