Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+1 hetes kismama vagyok,...

Viktoria1978 kérdése:

40+1 hetes kismama vagyok, hangulatjavulas lehet a szüles jele, emellett napok ota kemenykedek, görcsölök, de teljesen zart vagyok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Keményedések lehetnek hetekkel szülés elött is...nyákdugód kijött már?én nyákdugó után 16 órával megszültem....de ez is egyénfüggő,van akinél 1-2 héttel elöbb kijön!Menstruáció szerü görcs,derékba nyilaló fájdalom a jele,illetve el is torzulhatnak a vonásaid,lejjebb megy a hasad!
2013. febr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyakdugoval meg nem talalkoztam, ma voltunk dokinal, a kicsi meg mindig a medencecsontomon csücsül. Ez a gond, ha beilleszkedik a szülöcsatornaba, akkor gyorsan megszülök, de most meg varni kell. Meg 1 hetet varok, aztan beszeltük a csaszarmetszest. Mar igy is nagy a baba, ha meg tovabb varok, az senkinek nem jo. Most szivhang magzatviz minden jo. Hetfön megint doki. Anyukam azt mondta holnap szülök, megalmodta:) Remelem igy lesz.
2013. febr. 8. 13:02
 3/7 Ildikó1982 ***** válasza:
Szia én is túl hordtam és jó kedvem volt előtte este aztán éjel egykor el fojt a magzat viz de zárt voltam estére császár 18 30 baba.
2013. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A masik problema, hogy a baba meg a medencecsontomon csücsül. Ugy hallottam, hogy a lovaglopozicio jot tesz, a gravitacio segitsegevel talan lejjebb csuszik. Most ülök es jatszok:) Termeszetesen a labaim szanaszejjel:), de ez jo, mert jönnek a görcsök. A joslofajasok is segitenek, anyukam azt mondta megalmodta, holnap szülök. A ferjem mar olyan mint egy nögyogyasz, jobban tudja, hogy nekem mikor faj, mikor kell indulni a korhazba:)
2013. febr. 8. 20:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Gratula elöször is a kicsihez:) En is gondolkodtam mar a csaszaron, de apas szülest szeretnenk es a hüvelyiyi uton törtenö szüles egy ajandek a ferjemnek. Szoval varunk, amig lehet, de nincs olyan ora, hogy ne jönne fel temakent, hogy mar jo lenne itt a baba.
2013. febr. 8. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is túlhordtam,41. héten szültem,pénteken mondta a doki (amikor már kicsit fájdogáltam),hogy ha erősödik akkor kórház,de ha hétfőig nem szülök,akkor megindítja ő!De én már akkor nyitva voltam,és végül szombat hajnali 3:30-kor fél óra alatt megszültem!este 11-kor mentünk be a kórházba,3kor mentem a szülőszobára :)) mi már mindent próbáltunk,hogy szüljek,de a gyereket egyik se nagyon érdekelte :)) szóval csak vártuk,hogy mikor óhajt kijönni a kisasszony!Lépcsőzés elvileg beindítja,próbáltad már?
2013. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnapelött 12 emeletet masztam meg es jobban birtam mint a ferjem:) De semmi fajas, kemenykedes. Elegge sportos vagyok, nem hiszem, hogy ez hasznalna. Itt a gond, hogy a medencecsontotmon csücsül, nem ohajt lejjebb csuszni. Ha a szülöcsatornaban lenne, mar szülnek, de ez egy pasi:) Mar csak azert nem, meg kicsit muszaj hizni:) gratula a Kicsihez:)
2013. febr. 9. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!