Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti császár után mennyivel...

Ti császár után mennyivel kezdtetek el újból nemi életet élni? És egyáltalán kívántátok a szexet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:

10 hétig véreztem, elhúzódott a dolog, úgyhogy addig nem is próbálkoztunk.

Utána megpróbáltuk, de bevallom csak "muszájból", mert akkor még igazán nem kívántam.

Hónapok teltek el mire már kívántam is.

De babám születése óta sajnos nem vagyok egy szexistennő. :(

2013. febr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi mindkét esetben a 6-hetes vizsgálat után, addigra már nem véreztem és más bajom sem volt. Viszont eleinte nem sokszor volt hozzá kedven - max. hetente 1-2 alkalommal, mert egyébként túl fáradt voltam.
2013. febr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi kivártuk a kötelező 6 hetet, de már alig bírtuk. De ez szerintem alkati kérdés is, no meg hogy mennyire viselt meg a műtét, mennyire fárasztó a baba.

Viszont a 8.héten teherbe is estem újra :-O Most már 2 gyerekünk van :-)

2013. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kivártuk mi is a hat hetet. Bár már kb a negyedik hét elejétöl kívántam újra a párom, nem mertem azért semmit sem csinálni:)

Kibírható időszak, van egy ismerösöm aki állítólag már 10 nappal a műtét után szexelt (ezt mondjuk ép ésszel fel nem tudom fogni..) nagyon durva következményei lettek úgyhogy MINDENKÉPP VÁRJÁTOK KI A HAT HETET, nem véletlenül mondja azt az orvos:)

2013. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6-7 héttel a szülés után...de nekem nagyon "fájt", érzékeny volt a sebem alatt, belül. Azért ehhez is kell hasizom, és olyankor azt még nagyon nem használja az ember, ha nem muszáj!
2013. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én kb 6-7 hétig véreztem, úgyhogy addig egyáltalán nem voltunk együtt. Páromnak nehezebb volt mint nekem, mert én már a terhesség végén sem kívántam a szexet, úgyhogy szegény jó sokat várt rám.

A 6-7 hetes vérzés és nőgyógyászati vizsgálat után szerintem még vártunk pár napot és utána újra belelendültünk. Akkor már én is akartam :-)

2013. febr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, milyen következményei lettek az ismerősödnél ?
2013. febr. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsi lennék,hogy mik voltak a következmények,hogy nem tudtak az ismerösödèk várni.
2013. febr. 14. 07:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is kivártuk a hat hetet, de én sem akartam annyira szexelni..de ez a fáradság miatt volt! :) A párom gyengéd volt mint egy szűz lánnyal :) Bár szegényt lespricceltem anyatejjel véletlen, azért jól ment a dolog :)
2013. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!