Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Cegléden akik mostanában szültek?

Cegléden akik mostanában szültek?

Figyelt kérdés
Mennyire jellemző, h lopnak ott?? Mi az amire fokozottan érdemes figyelni? Én 4,5 éve szultem, nem volt jellemző, h bármi is eltűnne, ezt mostanság hallom h szülés után figyelni kell erre is..... Ezért várok tapasztalatot, h mi a helyzet Cegléden??

2013. febr. 14. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én másfél éve szültem, nem tűnt el semmim, pedig 1 hétig benn voltam és volt olyan etnikumú a szobában, akire rámondtam volna, hogy lopna, de nem lopott, legalábbis tőlem nem.

Mindenesetre a fényképezőt nem vettem elő mikor ő benn volt, ne lássa, hogy van nálam! Értékeket nem kell bevinni, 1 nap után én is hazaküldtem a fényképezőt, nehogy lába keljen :-) Közeljövőben fogsz szülni?

2013. febr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen márciusban, igazából olyan értékesebb a telefonom....ez fényképező, zene hallgatás, netezes, stb..... Minden ami kellhet technika egyben..... Pénzt úgy se tart magánál az ember max pár száz Ft ..... Tehát esetlegesen a telefont viszem magammal mosdóba zsebbe, meg neszeszerbe ha zuhanyozni megyek.... Erre gondoltam....
2013. febr. 14. 14:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Telefon szinte mindenkinél van. Mikor én szültem rengeteg kismama volt, bébibumm volt konkrétan, de nem hallottam, hogy bárkitől is eltűnt volna valami. Nekem még pénzre sem volt szükségem, meg szerencsére azért mindig marad több anyuka a szobában és a normálisabbak figyelnek a másik cuccára.

Szép szülést kívánok! :-)

2013. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, én pár hónapja szültem Cegléden, ügyis orvosnál. A szülésnél nem volt gond, de az a három nap a kórházban iszonyú volt, a csecsemősök rossz indulatúak, és bunkók. A szobatársakra tudsz támaszkodni, mindig van normális is! Szép, és gyors szülést kivánok neked! A Wc iszonyú, úgy készülj!!!!!!!!!!!!! A zuhanyzó is!!!!!!!!!!!!
2013. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismét én, aki pár hónapja szültem, ceglédi vagyok. Közben gondolkoztam. Szóval 3 WC van körülbelül 25-30 olyan nőre, aki vérzik egész nap, mint az őrült. :-( Az egyikre ki van írva, hogy nem lehet használni, gondolom személyzetis, de persze rá vagy kényszerülve, hogy használd. Igen, páran mindig vannak bent, akik pl. Ugyerban laknak (érted, ha ceglédi vagy), szóval csak reggel takarítják a wc-ket, olyankor igyekezz amíg tiszta, a fenti emberek nem nagyon takarítják maguk után, ez egész nap úgy marad. A szobákban nem nagyon lehet lopni, általában ötnél többen vannak egy szobában, tehát mindig ketten-hárman bent vannak. Pénzt vigyél, mert automata legközelebb csak a portán van, oda meg ki kell sétálni, a büfé viszonylag olcsó és nagyon jó, automatához vigyél aprót, illetve patikázni ha akarsz arra is kell pénz, én bimbóvédő krémet vettem ott, a kórházi rossz volt, ja meg aranyér elleni cuccot (szülés!). A csecsemős nővérekkel ne törődj! Hiába könyörögtem, hogy adják ki a babámat, szinte sose lehetett, mert most vizitre várunk, most megfigyelik, most meg a főorvos úr van bent, tehát mindig volt kifogás. A négy éjszakából (mindig más volt ügyeletes) mindenkinek szóltam hogy éjszaka is szeretnék szoptatni, egyetlen egy nő ébresztett csak fel, a többi szó nélkül reggel elhúzta a csíkot. MINDEN babát éjszaka tápszerrel etetnek, a tea kifogás, és hazugság. (A babák tápszert büfiznek). Van egy nagyon kövér asszony, akitől óvakodj, mert rosszindulatú! Majd meglátod.
2013. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint.


Jézus, ennyire rossz lett a helyzet? Jó, a wc és a tusoló tényleg borzalom és a csecsemősök is bunkók voltak néha, de nekem volt fogadott szülésznőm és ő szólt mindig, hogy adják ki éjszaka is nekem a babát ha felsír és hozták is mindig, persze elég flegma pofával...

Nekem a nagy darab nővel kapcsolatban nincs negatív véleményem, de lehet, hogy nem egyre gondolunk! Nekem inkább egy vékony magas nővér ugrik be aki leoltott mindenkit vizitkor, hogy miért nem fekszünk vigyázzban!

2013. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nagydarab nő megfogta és össze-vissza nyomkodta a mellem (!!!!), és nagy hangon kiabált, még a folyosón is lehetett hallani: - Anyuka, nem látja maga, hogy nincs ebbe tej! Azt akarja, hogy éhezzen a gyereke! Azért mondom, hogy tápszer kell neki, mert magának nincs tejeeee! Szülés után második nap volt, én meg csak néztem kővé dermedten, hogy ilyen, egyáltalán megtörténik, hogy valaki így mer beszélni, vagy hozzámérni!!!! Felháborító!
2013. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te szegény! Hát ez rémes! És tápszert adnak a babáknak? Én is úgy tudtam, hogy teát. Most kicsit elkezdtem félni, mert én meg 8 hetes terhes vagyok és októberbe szülök majd, remélem nem fogok találkozni ezzel a nővel! Akkor tényleg jobb lesz elkerülni!
2013. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a sok választ, és tapasztalatot :)) tudom milyen s mosdó állapota, 4 éve is így volt, de azt a 4 napot ki lehet bírni..... Vidékről jövök Cegledre, a leanyzommal ugyeletesnel szultem, és így ahogy írjatok nem feltétlen vigyorog mindenki vagy nem segítőkész, de ha kérünk kérdezünk alt segítenek- akkor ez volt. Nekem pont az ellenkezője volt a tej megindulasaval- kőkemény volt a mellem és tapasztalat híján nem tudtam h fejni kellene előbb kicsit, h tudjon a pici szopni.... Ez kb 3. Nap derült mar ki h lehetne fejni és úgy tud enni a cseppem mert persze így a kemenybol nem sikerült neki:(

Köszönöm a jókívánságokat is:)) mar 1 hónap múlva lehet bábszínház is:))

2013. febr. 14. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!