Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sima méhszájvizsgálat után...

Sima méhszájvizsgálat után (nem szülésbeindításra), hanem kézi tágítás után (39hetes vagyok már) mennyi vérzés normális és mikor lehet baj?

Figyelt kérdés
Doki azt mondta kicsit vérezni fogok, ehhez képest kb menstruálok, szülésznő nem elérhető. Majd eláll? Gondolom érti a dolgát, nem hiszem h valamit elrontott.
2013. febr. 14. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is úgy véreztem, mintha menstruálnék, kaptam egy betétet és ennyivel el voltam tudva. Ebből kiindulva ez lehet normális, de azért jó lenne, ha rádnézne egy doki is, legalább megnyugszol, hogy nincs baj.


Könnyű szülést!

2013. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy a legjobb, ha beszélsz az orvossal, és ő esetleg megvizsgál.

Én a 40. héten jártam így. Az orvos megviszgált, ami után nem tiszta vér, de eléggé véres trutyi ömlött belőlem, rendes betétet kellett betennem. Mikor még 2 óra elteltével se csökkent a mennyiség, rohantam a dokihoz, aki meg is nézett. Én nagyon megijedtem, de szerencsére minden rendben volt. De úgy összeségében olyan fél napig tartott.

De az a biztos, ha beszélsz az orvossal.

Könnyű szülést és jó babázást!

2013. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!