Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 hónapos császáros vagyok,...

4 hónapos császáros vagyok, dee 27-én volt meg utoljára, ez normális cpsászár után?

Figyelt kérdés
Szeptember 27én születem,rá 6 hétre normálisan megjött,november és decemberben is,de a januári hónap kimaradt! Csak márciusra kaptam időpontot a dokinál még az sztk is foglalt. Nyugtassatok meghogy még nem ált be a menszeszem.
2013. febr. 10. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szopizik a babád, előfordulhat ilyen....Nekem a második gyermekemnél volt hasonló :decemberben született,májusban jött meg először, aztán kettő kimaradt. Persze megijedtem én is, azonnal doki, de azt mondta, amíg szoptatok, előfordulhat, h nem rendszeresen jön meg. Szóval nyugi, de ha sanszos egy újabb terhesség, csinálj egy tesztet!
2013. febr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Tesztet csináltam,terhes nemvagyok. Nem szoptatok már,mert vérnyomás problémám van amitől elment a tejej! Akkor mitől lehet hogy januárba nem jött meg?
2013. febr. 10. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Húúú! Akkor nem tudom, talán a hormonjaid még nem álltak vissza a megszokott kerékvágásba. Mindenképpen egy dokit keress fel!

Én a helyedben nem várnék márciusig, hanem bemennék a kórházba a nőgyógyászati osztályra, h vizsgáljanak meg.Megmondod, h aggaszt a dolog, és pontot szeretnél tenni a dolog végére. Nem küldhetnek el.

2013. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem aggódok,mert soha nem volt rendszeres,de csak szültem! Mert fájdogál,meg a tipikus jelek vanak,csak nem jön meg! Érdekes!
2013. febr. 11. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!