Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után tágabbak lettetek...

Szülés után tágabbak lettetek mint előtte? Mikor állt helyre a rend? Intimtornáztál?

Figyelt kérdés
Gátvédelemmel szültem, a babám 3800grammal jött a világra. A gátvédelemnek tudom be ezt a tágulást. Nagyon elvagyok keseredve, mert szülés óta nemigazán megy a szex a párommal :( Nem érez eléggé. Minden nap "próbálkozunk", de a vége az, h nincs vége! :( Mit tehetnék még az intimtornán kívül? Ez így marad? 6 hónapos a picink.
2013. febr. 18. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem lettem tágabb, mondjuk nekem gátmetszésem volt. Eleinte pont az volt a probléma, hogy annyira szűk voltam, hogy konkrétan kivitelezhetetlen volt a szex. De császáros barátnőim is ezt mondták, hogy az első pár alkalommal iszonyúan össze voltak szűkülve.

Ha az intimtorna nem vált be, akkor szerintem fel kéne keresni egy szakembert. Hüvelyszűkítő műtétet is csinálnak ma már, amin érdemes elgondolkozni, ha tényleg annyira tág vagy, hogy nem megy a szex.

2013. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne szomorkodj, szépen vissza fog állni! :) Azt nem mondom, hogy olyan lesz mint előtte, de nem maradsz tág, ne aggódj!

Én szülésznőnek tanulok és nekünk azt tanították, hogy pont azért ajánlatos a gátmetszés hogy a nagy mértékű és maradandó tágulás megelőzhető legyen.


De ugye te már túl vagy ezen, vissza nem fordítható a dolog, úgyhogy az intim tornát csináld naponta! Kriston nagyon jó! Plusz napközben, minden alkalommal pisilés közben szorítsd össze az izmaidat 3-4x úgy, hogy megálljon a pisi. Tartsd úgy néhány másodpercig és engedd tovább. Aztán megint szoríts, megint tartsd majd engedd...


Ameddig nincs hatása a tornának addig ajánlanám az olyan pózokat szex közben, ahol nem kell nagyon szétnyitnod a lábad. Kutyapóz pl vagy lovagló, de ne túl nagy terpeszben ülj rá! Az is jó, mikor te az oldaladon fekszel ő pedig hátulról teszi be, ez akár teljesen zárt lábakkal is kivitelezhető, na így biztos nem fogja azt érezni hogy túl tág vagy!


Kegel gyakorlatra keress rá a neten, az ks szuper!

2013. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 eszo ***** válasza:

nekem meg pont az ellenkezője a bajom.

10 hete szültem, volt gázmetszés is, picit repedtem is..szóval varrtak elég sokat.

azóta annyira szűk vagyok, hogy egyszerűen nem megy a sex..konkrétan be sem fér :-(

lehet, hogy meg kell műteni..

2013. febr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én tágabb lettem és sajnos úgy is maradtam. Elsőnél volt gátmetszés, másodiknál nem. De mindkét szülés után rosszabb lett, mint előtte :( Most várom a 3.-kat, már előre félek... Intimtornázok, de nem látom az eredményét, talán több idő kell hozzá... Elég elkeserítő :(
2013. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
8-9. hétig én is szük voltam nagyon, az eleje picit fájt is, de a párom szerint nagyon nagyon szűk vtam. Na hát ez egyik napról a másikra elmúlt :S Pedig már örültem, h ha még picikét tágulok is szűk maradok.
2013. febr. 18. 10:50
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

#3! Van megfelelő mennyiségű és minőségű előjáték? Nedves vagy kellően?

A szülés utáni szexuális kudarcok 99%-a pszichés. A kismamák nem tudnak kellően lazulni, nem tudnak elszakadni a babától, körülöttük forog a gondolatuk még akkor is mikor az apukával kellene foglalkozni, azon agyalnak hogy nehogy kudarcot valljanak, stb.

A hüvely tágul! Szerintem kérjétek meg a nagyszülőket hogy vigyázzanak egy estét a babára, vegyetek közösen egy forró fürdőt gyertyafényben, igyatok közben egy pohár bort (ellazít!:) és kezdjétek el már a kádban az előjátékit! Aztán az ágyban masszírozzon meg a párod, puszilgasson, kényeztessen sokáig! Ha szükséges, használjatok síkosítót! Be fog az menni! :)

A sikeres szexualitás lényege hogy ne létezzen más csak az 'itt és most' csak a párodra koncentrálj és magadra!

Ne izulj!! :)

2013. febr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

3-nak annyit én is üzennék, hogy 10 héttel a szülés után igazán nincs még miért aggódnia, vissza fognak állni a dolgok az eredetibe. Az, hogy ennyi idő után még tök szűk, teljesen rendben van, nálunk is az volt, hogy a párom nem fért be... :P Nem kell aggódni!!

1-es voltam.

2013. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 eszo ***** válasza:

nekem meg pont az ellenkezője a bajom.

10 hete szültem, volt gázmetszés is, picit repedtem is..szóval varrtak elég sokat.

azóta annyira szűk vagyok, hogy egyszerűen nem megy a sex..konkrétan be sem fér :-(

lehet, hogy meg kell műteni..

2013. febr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

3. babám gátvédelemben (meg egy kis repedés) született (4300 gramm) azóta sajnos érezhetően tágabb lettem sajnos. Intim torna ide vagy oda. Én csinálom a Kriston félét egy jó ideje változás SZINTE SEMMI. nem tudom mit tehetnék még, marad a hüvelyszűkítő műtét? De az meg pénzbe kerül úgyhogy nem tudom., van mire költeni a pénzt másra de közben meg ez irtó kellemetlen és fontos része az életnek nem vagyok még olyan öreg...

Ja neked amúgy még nem telt el elég idő szerintem, mert a második babámnál is ez volt hogy mintha tágabb lett volna, de 1 éves korára rendbe jött minden (akkor is csináltam az intimtornát, akkor használt most nem.)

2013. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 eszo ***** válasza:

köszi a tippeket..nem tudom miért küldte el még1x az előző válaszomat a gép :-))


amúgy használunk sikosítót is, meg előjáték is van..

az tény, hogy a baba kb 3 méterre tőlünk alszik a kiságyban és nyilván azért gondolok rá, hogy nehogy felébredjen..

tegnap azért már kb 2 centit bement..deháát az még édeskevés..és olyan rossz, hogy nah megint nem tudjuk befejezni..

na meg nagyon fáj is..úgy feszül minden.

én nem gondoltam,hogy ez ilyen macerás lesz!!!

2013. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!