Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Abban a kórházban ahol Ti...

Abban a kórházban ahol Ti fogtok szülni, v. szültetek, milyen a látogatási rend?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a "szigorú szabályok" betartására, bármikor lehet-e menni, hol+hogyan lehet megnézni a babát, stb!

Köszi!


2008. nov. 18. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Én gyulán szültem.Ott csak este nem lehet látogatókat fogadni. A nappal bárki megnézheti az újszülötett, egy ablakon keresztül. Gyerekek is bemehetnek. Viszont kötelező lábvédőt felvenni.

Ha kíváncsi vagy még valamire,mert nem tértem ki rá,kérdezz nyugodtan :)

2008. nov. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a II. Klinikán szültem.

Ott reggel 7-től,este 7-ig lehetett látogatni.

Én kimehettem,a babát viszont csak üvegen keresztül lehetett megnézni és az osztályra sem lehetett idegenek bemászkálni.

4 hós kicsi fiú anyukája

2008. nov. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én Bpen, a Szent Istvánba fogok majd szülni. Ott 7.-től, este 20.-ig van látogatási idő. Bárki-bármikor jöhet-mehet.

Nincs üvegfal, a baba is ott van. Nem tudom, hogy ez mennyire jó??

2008. nov. 18. 10:53
 4/9 anonim ***** válasza:
ahol én szültem nem volt üvegfal csak annyit kellett betartani hogy a baba a korteremben a látogatok az ajtonál de igy akár centikre is lehet a látogatoktol a baba nekem nem okozott problémát
2008. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Dél-pestiben szültem:

du. 5-7 között üvegfalon keresztül meg lehetett nézni a bébit, akik egyágyas szobában voltak, ott nem volt időhöz kötve, de egyszerre max. 1 ember jöhetett be.

Én biztos nem örülnék neki így télen, hogy bébiközelbe jöhetnek a látogatók...

Üdv.

2008. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem ott kamerával mutatták meg a bébit a látogatoknak.Nekem nem volt szabad elhagynom a korházat,látogatók sem jöhettek fel hozzám.Igaz,én császáros voltam......
2008. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én az istvanban fogok szulni,nagyon tetszik a korhaz, az egyetlen, ami nem szimpatikus az az, hogy mindenki ki be jarkal barmikor, tehat nem igazan van ilyen "rend".

a baba gondolom mellettem lesz, vagyis en fogom kérni.


én megkérek mindenkit szemely szerint, hogy ne latogasson sem a korhazban, sem az elso hat hetben, ezert lehet, hogy bejelentkezek az alapitvanyi szobak egyikere, bar nem tudom, ha termeszetesen szulok, akkor nem. nemtudom..meg ilyen nagy massza az egesz, holnap fogok bemenni megnezni, akkor talan konkretabb lesz a dolog

2008. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem ott babás szobák voltak, kiírva az ajtajukra, hogy látogatás tilos. Ennek ellenére mindenkinél-nálam is-akkor jött ment látogató, amikor akart.
2008. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az Istvánban szültem most 6 hós a kisfiam.Nekem semmi gondot nem jelentett,h jöttek-mentek az emberek.A szoba társaim is jó fejek voltak,mindig mindenki szólt a saját látogatóinak,ha vki szoptatni akart v.átöltözni,stb.A bababarát khz cím együtt jár ezzel.Vmit vmiért.És egy baának se lett ettől baja,nyugodtan pihiztek.És az én babám azóta se volt beteg.Ha plusz veszélyt hordozna magában ez a dolog,biztos vagyok benne,h nem engedélyeznék.És papíron van,h este 8-ig lehetnek a látogatók,én este 7-kor szültem,9-kor toltak le az osztályra és a férjem is velem jött.Miután a babát is megkaptuk kb.11-kor ment csak haza.Ezt másoknál is tapasztaltam,akiket éjszaka hoztak azokkal is velük volt a párjuk.Könnyű szülést.
2008. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!