Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtti depi? Volt...

Szülés előtti depi? Volt másnak is?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok, de sanszos a koraszülés. Napok óta nem találom a helyem, nem érzem jól magam a bőrömben, nem jó semmi sem. Folyton nézem, hogy mit kéne még takarítani a lakásban, össze van pakolva a kórházi cuccom is. Egész nap azt várom, hogy a férjem hazaérjen a munkából, de mikor haza jön, akkor sem jobb a kedvem. Csökkent az étvágyam, rosszul alszol. Nem félek a szüléstől, de komolyan! Majd ráérek akkor parázni, ha már a szülőszobán vagyok és vajúdok, addig viszont pozitívan gondolkodom a szülésről, mint például: "rajtam aztán nem fog ki egy szülés". Mi lehet a baj? Mással is fordult elő hasonló? Mit tehetnék, hogy jobb legyen? Pszichológus és gyógyszer nélkül!

2013. febr. 20. 19:13
 1/3 liony20 ***** válasza:
semmi bajod sincsen ez nem depresszió de ha úgy érzed hogy hajlamos vagy rá akkor készüljetek fel a pároddal a szülés utánra... mert az gyakran előfordul... jelenleg csak unatkozol mert nem tudsz már úgy mozogni és csinálni dolgokat.. otthon üllsz és zavarognak a hormonok .... én amikor a fiamat vártam és elment dolgozni a férjem sírva fakadtam reggelente hogy elmegy :D ez miatt ne aggódj... a vége fele meg türelmetlenebb voltam és kicsit feszültebb mert már nagy volt a poci :)
2013. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 36 hetes vagyok,de már semmi nem jó....

Aludni nem tudok,annyi savam van hogy már savat hányok:S

A bordáim fájnak feküdni nem tudok:S

Minden idegesít:S

Ha a kedvemben járnak az,ha épp nem jár senki a kedvemben akkor az...

Szó szerint elviselhetetlen vagyok:)

Én a 3.babámat várom,de rettegek a szüléstől,mindkét gyermekemet tul hordtam,most mégis ugy érzem,hogy előbb fog jönni,de nagyon félek tőle,talán azért mert tul is parázom,de akkoris,nem tudom,hogy kéne magam nyugtatni:)

2013. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem érzem, hogy depressziós lennék, az azért ennél sokkal komolyabb dolog, azért is írtam simán "depit".

Arra lettem volna kíváncsi, hogy csak velem van így, vagy mással is, és természetesnek vehető-e?

Kedves 2., teljesen ugyanezt érzem, kivéve a félelmet. Hát akkor nincs más hátra, mint fel a fejjel és türelem, türelem...

2013. febr. 21. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!