Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnak volt ilyen panasza a...

Másnak volt ilyen panasza a szülés után?

Figyelt kérdés
Állandó fogyásom van, hol áttetsző hol meg fehéres! Elég sok a mennyisége is! Már 10 hónapos a babám! Minden rendben van odalent azt mondja a doki nem talál semmit! Akkor mitől lehet? Más is tapasztalt már ilyet? Kiderült a probléma?
2013. febr. 20. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van.Mondjuk nekem a szüléseim előtt is volt.Tulajdonképpen már 11 éves korom óta "küzdök" ezzel.Soha nem volt semmi problémám ezen kívül odalent.Nekem ez a "normális"..Ha nem egészségügyi betét van bent, akkor tisztasági..ez van.

Emlékszem még tini koromban azzal viccelődtem, hogy engem még megerőszakolni se lehet, mert mindig nedves vagyok odalent.. :D na jó bocsi....ez egy kicsit morbid volt. :P

2013. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj te szegény ha már olyan régóta van ez nálad! Engem nagyon zavar de lehet akkor már ez így is marad! Hát nem örülök! De ha ez van akkor ez van!
2013. febr. 20. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Hormonális eredetű probléma. Nálam is ez van fiatalkorom óta (33 vok), hozzá lehet szokni. Kicsit sűrűbben kell tisztálkodni mint másnak, de nem elviselhetetlen.

A lányom születése után elmúlt, fiam születése után újra előjött.

2013. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!