Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kevés lenne szülésért 30e ft?

Kevés lenne szülésért 30e ft?

Figyelt kérdés

miskolci kórház, a doki egy ismerőstől 50-et kért, de ő csak az utolsó hetekben járt hozzá. mi már a 12. héttől havonta ott hagyunk 8-10e -et. vagy ne alapozzak erre?

nem problémás a terhességem,csak akkor hívtam, ha időpont kellett. számítanak ezek? vagy ha én is megkérdezném mennyivel tartozom, akkor vajon nekem is 50-et mondana?



2013. febr. 23. 09:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem számít, hogy problémás voltál-e vagy sem. De miért nem kérdezted meg előre, ha úgyis megmondja, hogy mennyi az ennyi. Nálunk ez volt az első, amikor felkértem a dokit, hogy megkérdeztem mennyiért vállal. Megmondta, hogy a magánrendelés 10x-esét kéri (és ez az általános egyébként), ami nekünk 12.000 volt havonta....
2013. febr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
nem merem megkérdezni, mert ha azt mondja, h. 80e, azt nem tudjuk kifizetni. és az kellemetlenebb sztem, ha nyíltan tudjuk, h. mennyit vár, és kevesebbet adunk... valójában ez az összeg is megterhelő lesz :S
2013. febr. 23. 09:59
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
nekünk azt mondta amennyit gondolunk 4 ezer volt egy vizsgálat,de én csak 25 ezret adtam neki ennyit érdemelt...eredetileg 40 ezret akartam....
2013. febr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
Ne foglalkozz azzal, hogy mas mit mond, annyit adtok, amennyit tudtok. Az illik nem illikrol csak annyit, hogy a 'bevetelrol' illene szamlat adnia a dokinak, bar ezidaig nem hallottam meg ilyenrol.... Egy normalis orvos halapenz nelkul is maximalisan ellatna, es 30eft valljuk be magunk kozott nem kis penz. Szoval ha latja rajtaok, hogy ezt orommel es halabol adjatok, akkor nem fog ratok nezni ferde szemmel. Ha megis, akkor nem is erdemelt volna tibbet.
2013. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
ezen a számla dolgon már én is gondolkodtam :) de csak hivatalos... tiszta bevételnek igen szép lenne, no meg nem kicsi a lebukás veszélye. ha mi tudjuk, h. nem adnak számlát, akkor a NAV is!
2013. febr. 23. 10:11
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Rokonom szintén miskolci dokihoz jár az elejétől és ő is pont 30 ezret fog adni a dokinak, mert magánrendelésen az elejétől fogva keményen fizet neki (8 ezer körül).
2013. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%

Én tavaly augban szültem. Nem volt fogadott orvosom és mégis megszültem. Utólag,mert kedves volt a dokinéni, adtam neki 20ezret.

Nekem sem telt rá, h 100-ek kifizessek azért, ami a KÖTELESSÉGE!!!

2013. febr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Én barcikán szültem! Mindig hozzá jártam de nem magánra hanem csak be a kórházba! Szerintem ne kérdezz rá így nem lesz gáz és ugyis csak szülés után adod neki akkor meg igazából a nehezén már átsegített! Én csak először mikor megfogadtam adtam neki 5e. Utánna nem is minden alkalommal (volt mikor elfelejtettem oda adni)! :) De a szülésre akartam 30 adni de mivel nagyon segített és megkönnyítette 40e adot anyu uda neki szülés után! Aztán kérdeztem a többi anyukát másnap volt aki 10 volt aki 20 adott! Így tőlem kapta a legtöbbet! :) Szerintem ne kérdezz csak majd add oda és kész!
2013. febr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
Pécsen szültem, császár volt, a dokim pont ügyeletes volt, direkt fektetett be akkor, mert már túlhordáson voltam. 30-at adtunk mi is,
2013. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%
Tényleg! Akkor mi van, ha azt mondja, h 80ezer, és Te nem adod oda? :D Mit csinál?!?! Addigra már megszültél... Szülés után meg viziten úgy is meg kell néznie vkinek, és a nővérkék vannak ott, ha bajod lenne vagy az ügyeletes doki.
2013. febr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!