Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméti és szolnoki szülész...

Kecskeméti és szolnoki szülészettel kapcsolatban írtok nekem pozitívumokat és negatívumokat?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 2011.őszén szültem Kecskeméten, az Izsáki úti (megyei) kórházban, mire vagy pontosan kíváncsi?
2013. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenre, ami a szülés közben és a kórházi tartózkodás közben pozitívnak és negatívnak éreztél. Nem olyanra vagyok kíváncsi, hogy milyen volt a WC tisztasága,mert azt a kismamák teszik olyanná, amilyen...
2013. febr. 23. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:
A csecsemősök nem túl kedvesek, de ez szerintem majdnem mindenhol így van. A WC..nos, sok a mosdatlan és igénytelen anyuka, én császár után se ültem rá, pedig majd szét szakadtam. A kórtermek tiszták, büdösbogarak társaságát élveztük 2 napon át, majd pedig úgy döntöttünk, hogy levadásszuk őket, mivel még voltak szúnyogok, azok a lakótársaink voltak, mivel a mi kórtermünkben lévő szúnyoghálón akkora lyukak voltak, hogy ablakot se nagyon mertünk nyitni este. Nekem pozitív volt az ott létem (2hét) és a negatív inkább az volt, hogy milyen emberek voltak odabent, de azt hiszem, ez elhagyagolható. Az orvosomnak hála, velem nem kekeckedtek, mivel rettegtek tőle, de sok császár utáni kismamától, az első felkelést úgy indították, hogy haladjunk-haladjunk..
2013. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1.voltam :)
2013. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kecskeméten és Szolnokon is szültem. Kíváncsi vagyok más érzéseire, problémáira. Kecskeméten 3hetet voltam, Szolnokon ötöt...
2013. febr. 23. 23:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Ó! Milyen jó kérdés!!!

Én kétszer szültem Kecskeméten - egy sima, egy császár. Most Szolnok volt kérdéses harmadikra, de úgy döntöttem, megyek vissza Kecskemétre.

Kecskemétről - mint gondolom, mindenki minden helyről - én is tudok sorolni pozitív és negatív dolgokat is.


Negatív:

Első szülés után: a kórterembe bejöhetett boldog-boldogtalan. Ott van az ágyban az ember lánya tök vérben, a szobatárs fél rokonsága meg beül egy órára a kórterembe. Közben meg már a tejed is beindulna. Feszül a cicid, borzasztóan. Fejnél, hogy jobb legyen, de szoptatás után rögtön beül a szobatárs rokonsága, így neked nem marad semmi, csak a kétségbeesés, és bőgve telefonálás a férjednek...

Na, kb ilyen volt a helyzet 4 éve. Azóta a rokonok nem jöhetnek be a kórterembe - és ez így helyes!

Csecsemősök... Szegények kiégve, robotolva, fél mosoly nélkül dolgoznak. Ha jól emlékszem egy olyan nővér volt, aki nem ilyen. Többre nem emlékszem.


Pozitív:

Számíthattam a dokimra, kereshettem telefonon is.

A szülésznők kivétel nélkül rendesek voltak velem - pedig nem volt fogadottom, akkor még nem is lehetett.

És a legpozitívabb: mindkétszer ott volt a kezemben a kicsi lányom (mármint mindkétszer kislányom született). És ez a tény felülírt minden negatívumot!



Én is hadd kérdezzek vissza: Neked milyen tapasztalataid vannak Szolnokról? És Kecskemétről - ha a kettőt összehasonlítod? És most készülsz újra szülni? Hol tervezed?

2013. febr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A kérdés feltevője vagyok.

Szolnok negatív:

A beteghordó iszonyatos bunkó volt velem, elmondhatatlanul. Éjjel-nappal csak azt hallgatod, hogy cicicicicicicicicicici! Azaz mellre kell tenni a csecsemőt. Tilos bármilyen bimbóvédőt bevinni. Sok kedves nővér mellett, az az 1-2 idióta is el tudja rontani az örömed.

Igazából hiába nézheted a fürdetést, öltöztetést, minden gyorsan zajlik, mert sok a gyerek.

Pozitívum:

A kedves nővérek többsége, és a csecsemősök többnyire kedvesek. Rugalmas az adminisztráció...

Kecskemét pozitívum: bocsi, de az most nem jut eszembe...

Kecskemét negatívum:

Nem nagyon kérdezhetsz...

Ha koraszülött a babád, akkor igen kellemetlen olyanokkal együtt feküdni, akiknek mindig hozzák a babájukat, te meg csak álmodozhatsz róla... És a koraszülött osztály másik épületben van. Oda kell átmenni a friss vágott sebeiddel emeletről-emeletre. Abszolút nem foglalkoznak azzal, ha valaki büdös és nem fürdik, na meg tetves...

2013. márc. 13. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!