Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondanátok Samsng Galaxy 3...

Mondanátok Samsng Galaxy 3 negatívumokat? (Akár pozítivumokat is! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tehát Galaxy 3 vásárlás előtt vagyok, talán már most hétvégén meg is veszem, és kíváncsi lennék, mik a negatívumai? Mert olvastam ilyen-olyan dolgokat, de mindre azt írták, hogy javítható mindegyik valami cuccal a marketről. Van-e olyan, amit nem lehet javítani semmivel benne?

És ha felrakom android 2.2-őt(majd), gyorsabb lehet?

Akkor még ha jön ki ROM akkor lehetséges, hogy a processzora is feljebb lesz húzva, mondjuk 800MHz-re? Mert elm. annyit bír a benne lévő cuccos.

Remélem, érthető voltam.

Ja és még valami! A wifije jó? Kb milyen messzire találja meg a jelet? Pl.: Egy monte-hoz képest? Mert haverom monte-ja 30méterről megtalálta a jelet. Igaz, gyengén!

Ja és nem hátrány netezéshez a kis képernyő, jó rajta az internet? Szokott fagyni?(nem játék, csak úgy szimpla használattal)

Köszi a válaszokat!


2011. febr. 17. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
nem mondod hogy még mindig ezen agyalsz?? :) és hogy nem tudsz dönteni??!! :D
2011. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

El van döntve, csak még nem vettem meg :) Függetlenül nem tudom mennyi boltban, neten 45k

Azért válaszolj már légyszi :D

2011. febr. 17. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:

nos tehát: függetlenül akarod megvenni,ami szerintem drágább lesz mintha alapjáraton vennéd meg..na de:

a wifi tökéletes, a gps benne még akkor is működik ha épp nincs wifi lehetőséged.

az internet is tökéletes rajta.

http://www.youtube.com/watch?v=UTMu9NnDZYw

2011. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Ha netán eszedbe jutna, és mondjuk x méterre vagy a ifidtől, a telefon nálad van, megnéznéd hogy kb mire számítsak? Mert mint mondtam, monte-é elég j, viszont állítólag a galaxy 3 nak annyira nem j a wifije.

2011. febr. 17. 17:09
 5/7 anonim ***** válasza:

negatívum:

[link]


pozitívum: [link]


adatok:

[link] &tab=specification

2011. febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2011. febr. 17. 17:14
 7/7 A kérdező kommentje:
A negatívumot ma délután már olvastam. Az mind orvosolható szerencsére :D
2011. febr. 17. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!