Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második szülésnél többet...

Második szülésnél többet illik adni az orvosnak?

Figyelt kérdés

Az első babánál meg sem kérdeztem, hogy mennyi pénzt kér, mert hallottam mástól is, hogy nem mond összeget, amennyit gondolunk. Mi 2 éve 50 ezret adtunk, nagyon megköszönte, megölelgetett. Császározott egyénként.

Idén szülöm a második babát, valószínű ismét császárral, most megkérdezzem mennyit kér, vagy adjunk ugyanannyit, vagy többet? Ti többet adtatok?


2013. febr. 25. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan úgy 50-et adnék.
2013. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanannyit adtunk. Ha 10 év telne el a két szülés között, akkor többet adnék. Így nem.
2013. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 év van, nem adtunk többet (30-30).
2013. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi!
2013. febr. 25. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:
2 év elteltével ugyanannyit adtam (30ezer).
2013. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk azert szerintem illene megkerdezni van-e fix tarifaja. De ha nincs, akkor en sem adnek tobbet.
2013. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, talán egy tízessel többet adnék. De csak az infláció miatt, meg ha futja rá.
2013. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!