Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek milyen az, mikor...

Szerintetek milyen az, mikor egy kismama jár 9 hónapon át egy doki magánrendelésére terhesgondozásra, aztán mikor szül, ez a bizonyos felkért doki a magánrendelését választja?

Figyelt kérdés
Ismerősöm járt így, én ki vagyok akadva.
2009. szept. 10. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Felháborító! A 9 hónap alatt kialakul valamiféle bizalom a kismamák és az orvos között, szülés közben sokan érzik elveszettnek és kiszolgáltatottnak magukat, amin 1 jó doki sokat segíthet. Ezt várjuk el tőlük, ezért fizetünk annyit. Én is pont rendelési időben szültem, de az orvosom hamarabb ért a kórházba, mint mi, és azonnal lemondta a magánrendelést. Ez így természetes! Elképesztő, hogy milyen emberek vannak!
2009. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Fel is fogadta, tehát megbeszélték, hogy ott lesz a szülésnél? Mert úgy tényleg gáz, de ha ezt konkrétan nem beszélték meg...
2009. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

37 hetes terhes voltam mikor elfolyt a m.víz,tehát mentünk szülni (hajnali 2-kor).Du 3-ra még mindig csak 2 ujjnyira tágultam,fél 4 kor mondta a dokim hogy menjünk a műtőbe.Tudtam hogy 4-től magánrendelése van, mert 16:30 ra én is be voltam hozzá jelentkezve.17-17:30 lehetett hogy befejezte a műtétem, de NEM hagyott ott!!!

Elhiszem hogy kiakadtál, én is így éreznék.

Remélem ebben az esetben nem adott az ismerősöd egy fillért sem a dokinak!!!

2009. szept. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Nagynéném így járt 20 évvel ezelőtt.Holnap lenne 20 éves a fia,aki a doktor hanyagsága miatt halt meg.Ő is felfogadott egy orvost,aki nem is kicsit lustán ment be hozzá,pedig nem egyszer,nem kétszer szóltak neki.Mire beért a köldökzsinór a kisfiú nyakára tekeredett és már nemtudta megmenteni...

Ennyit az orvosokról.Én ezért hangsúlyozom mindig,hogy érdemesebb szülésznőt fogadni,mert ha tudod,hogy nem programozott császárod lesz,akkor ő lesz veled végig,a doki csak varr.Ha esetleg mégis császárként végződne pedig így is úgyis muszáj a dokinak vágnia,ott már nem flegmázhat veled és nem is késhet el...azért,hogy a te ismerősöd az enyém vagy másé ne járjon hasonlóképp érdemes ezt tenni.Bízol valakiben s átb@sz szó szerint...ennyit érnek a mai orovosk:/

2009. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Barátnőm is hasonlóan járt, hamarabb megindult a szülése a vártnál és a dokija szinte a legvégére esett be, semmit se csinált, a komplikációt ami adódott (nem fordult rendesen be a baba) azt is az ügyeletes orvos oldotta meg...

és ezek után még barátnőmék képesek voltak az orvosuknak fizetni a szülés után!!! ÁÁÁÁ grrrrr

nagyon durva :(

2009. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Ezért fölösleges orvost fogadni!Azt a pént,amit a magánrendeléseknél kiadnál inkább a babára kell költeni.Az ügyeletes orvos is tökéletesen ellát,mert ez a dolga és lelkes is mert valami pénzt úgyis adtok majd neki.Mindenki jól jár!
2009. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!