Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten ajánlanátok olyan...

Budapesten ajánlanátok olyan jó orvost, aki nem kér konkrét összeget a szülésért és van magánrendelése, ahova járhatnék terhesgondozásra?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék több tízezer forintot adni a szülésért, ezért olyan dokit keresek, akit felkérhetnék, hogy nála szeretnék szülni, de nem mond konkrét összeget, hanem a belátásomra bízza, hogy mennyit adok. Illetve legyen magánrendelése. Kit ajánlanátok?
2011. aug. 8. 19:34
 1/10 anonim válasza:
Dr. Raft Miklós Gábor, Szt. Imre kórház. Én nála szültem, én nem kérdeztem, ő nem mondott összeget.
2011. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Off:és mennyibe kerül nála (Dr. Raft Miklós Gábor) a terhesgondozás?
2011. aug. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem az első válaszoló vagyok, de én hozzá járok, hamarosan nála szülök. A rendelésén 15000-et kér, de a 9 hónap alatt ez 4-5 alkalmat jelent. Nem hív 4 hetente be, ha kell, ha nem. Nem a pénzre megy, a barátnőm nála szült, nagyon elégedett volt vele. Tényleg nem mond árat, rád bízza. De amikor ott kell lenni, akkor ott van, és nem hagy cserbe. Kicsit fura a stílusa, de én megszoktam és bírom. Jó orvos.
2011. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

Én az első dokinál szültem 2x(200-be és 2009-ben)

1999/2000-ben 3E ft volt terhesegonozás (5 lakalom), doki a szüléséeórt kapott 10E forintot

/20082009-ben 7E/ alkalom a terhsegonodzés(szintém 5x), szülés után 20E adtam

2011. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pest mellett Kistarcsán Dr. Várkonyi Péter. Ő mondjuk 4 hetente hív, plusz a 36.héttől 2 hetente (a 12.héten is van egy plusz genetikai vizsgálat, ha az nem esik egybe a 4 hetes vizsgálattal). 10000Ft egy alkalom, nem szokott árat mondani a szülésért.
2011. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én az első vagyok, és minden úgy van, ahogy leírta Raft doki másik kismamája itt. A fura stílus meg... kinek fura, kinek nem... vicces fazon, de nagyon okos, kedves, lehet nála kérdezni, nem néz hülyének, nagyon ott van a topon.
2011. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj, hogy bele szólók, de 5x15000 ft? Ennyiért persze, h nem kér a szülésért fixen. Ha elmész máshoz ott fizetsz 6-7 ezret alkalmanként, ha kórházba hív (12 heti uh és a 18 uh akkor nem kell ) Máris olcsobban jössz ki sztem.

Sajnos most én is ebben a dilemmában vagyok, de én nem akarok ennyit fizetni. Egy kismami

2011. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindegyik doki szimpatikus, akit ajánlottatok. A kistarcsai nagyon messze van, mert cél budai agglomerációban lakom. Utolsó válaszoló: ismersz ilyen dokit, akinél 6-7 ezer a terhesgondozás?


Köszönöm!

2011. aug. 11. 07:07
 9/10 anonim ***** válasza:
15E szerintem is írtó sok, akihez és jártam ott 2,5 éve volt 7e,(fentebb írtam is) nem tudom, ugyan most mennyi, de szerintem 10E-nél nincs több.
2011. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2,5 éve a Raft doki is 7000 Ft-ot kér, azóta elköltözött a rendelője, gondolom magasabb a bérleti díj, mint ahogy minden más is, így most már sajnos 15000-et kér. Szerintem sem kevés, de én nem nagyon tudok 10000 alattit Budapesten. A kollegnőm is őt választotta, és azt mondta, sok dokinál járt már, de egyik sem jött be neki ennyire.

Már orvosi szempontból:)

2011. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!