Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mára vagyok kiírva, és semmi....

Mára vagyok kiírva, és semmi. A méhszáj zárva, 2000, a baba rendben, magzatvíz tiszta, jóslófájásaim már 3 hete nincsenek, jól vagyok, nem érzek semmit, nyákdugót nem láttam elmenni. Mikor jön a kislányom?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam, hogy eljutok eddig a kérdésig, de olyan tanácstalan és csalódott vagyok.

Mára vagyok kiírva, és semmi.

A méhszáj zárva, 2000, a baba rendben, magzatvíz tiszta, (alig tudták megnézni, mert zárva vagyok)jóslófájásaim m ár 3 hete nincsenek, jól vagyok, nem érzek semmit, nyákdugót nem láttam elmenni.Alszom rendesen, baba mozog. Pedig egy hete költöztünk, pakolgatok már 2 hete, fornt van,a héten minden nap szeretkeztünk és mégsem...Mitől és mikor fog kibújni? Annyira nem szeretném, ha indítva lenne a szülés..És úgy várjuk már...:-(


2008. jún. 7. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mindig pontos a számítás. Plusz-minusz egy-két hetet bele lehet kalkulálni. Még nem jött el az ideje. Ki fog jönni az biztos...bármikor elkezdődhet a folyamat.. Minden jót:-))
2008. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! A dokim nekem is azt írta a papírra, h szülés időpontja:****+/- 10 nap! Ne aggódj, minden rendben lesz!
2008. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak a fura az, hogy mindig, még most a 39 hetes 4 napos uh is pontos volt napra!

És 29 hetes korom óta koraszüléssel fenyegettek 3Xi vérzés miatt...

és most meg semmi...

:-(

De köszi, tudom erre nem lehet mit írni, csak mégis vígasztalódni akarok:-)

2008. jún. 7. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!