Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléstől lett méhszájsebem....

Szüléstől lett méhszájsebem. Másnál is volt ilyen? Milyen volt az eltávolítása? Pontosan mitől alakult ki, a szülésből kifolyólag?

Figyelt kérdés

Biztos volt már másnál is.Kicsit megvagyok most ijedve.Lefagyasztják majd.Még gyógyszereket kapok,aztán utána beszéljük meg,hogy hogyan tovább.2011ben szültem,és azóta most mentem először nőgyógyászati vizsgálatra.(kivéve a 6hetes kontrollt)

Voltak panaszaim és gondoltam,hogy valami húzódik a háttérben.Azt mondta a doktornő,hogy elég nagy és elég ól vérzik.....



2013. febr. 27. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem 4 éve csinálták a műtétet. Az orvos azt mondta, nem érdemes halogatni, mert csak rosszabb lesz!

Érdemes olyan időpontra tenni, hogy utána még otthon hetekig tudj lábadozni.

A műtét nem nagy dolog, a kisműtétek körébe tartozik. Nekem két napig kellett vele a kórházban lenni. Utána úgy engedtek haza, hogy 6 hétig pihenés, kíméletes életmód, nem szabad nehezet emelni stb. Szóval erre az időszakra elfér a segítség. Én már akkor dolgoztam, mert ez a szülés után 3 évvel volt nekem, így táppénzen voltam. Eléggé véreztem utána, mert nekem nagy volt a seb, még belső varratom is volt, de a szobatársam aki a kórházban volt, neki csak kisebb volt a plasztika.

Szóval ne izgulj, maga a műtét nem nagy dolog, inkább utána kell hosszú heteket otthon töltve pihenni. És minél előbb csináltasd meg, jobb túllenni rajta.

2013. febr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neked is fagyasztották?
2013. febr. 28. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem altatásban végzett műtét volt, plasztikázni kellett. A szobatársamnak volt fagyasztás, egy pár perc alatt végeztek vele, azt mondta, enyhe görcsöket érzett. Őt is ugyanúgy engedték el, mint engem, tehát kímélet, pihenés, házasélet tilalom a beavatkozás után.
2013. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha,köszi!Szóval ami utána van azért majdnem ugyanaz...
2013. febr. 28. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!