Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után méhszájsebem...

Szülés után méhszájsebem alakult ki amit műteni kell. Mennyi most a tarifa fogadott orvosnál? Miésrt kérdezte az orvosom mikor akarok következő gyereket? Hogy függ ez össze a műtéttel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Gyorben van egy egyedul allo technika, csak es kizarolag egy db gep van az orszagban az is Gyorben.

Kimeletsen szunteti meg, es nem kell belul vagdosni.

Ugy tudom 40 es 50 ezer kozott van egy mutet.

De ugy gondlom ez a jovot tekintve megeri!

Sajnos nem tudom a doki nevet.

A Body Szylvi palija volt ezert is van gep, mert neki volt ilyen problemaja, es ez a doki anno miatta szerezte be ezt a masinat.

Probalj meg rakeresni a google-on

2009. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A méhszájsebet nem feltétlen kell műteni...

Amúgy amíg van, nem ajánlatos teherbe esni...

2009. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm de nekem Győr nagyon messze van és van már fogadott orvosom csak nem tudom mennyit szokás adni.Nálunk rádiófrekvenciával műtenek.
2009. okt. 30. 20:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos műteni mert túl nagy kiterjedésű és randa.Jövőhéten lesz a műtét.
2009. okt. 30. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Húha! Nekem akkor fedezték fel, amikor megállapították a terhességet. Azóta nem érkezett felőle jelentés, pedig 1 éves a fiam:)
2009. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A húgomnak is volt, műteni kellett. Az orvos azt mondta neki, hogy min. 1 évet várnia kell amíg teherbe esik. Ez alatt az idő alatt "regenerálódik", erősödik a szervezet:), 1 évre rá terhes lett és augusztusba megszületett a keresztfiam:):)

Minden jót Neked!

2009. okt. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!