Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés és hasplasztika...

Császármetszés és hasplasztika egyszerre?

Figyelt kérdés
Hallottatok már erről?
2013. febr. 28. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy megcsinálják!

Először vissza kéne mennie a hasnak, és ha minden rendeződött, akkor végzik el!

2013. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én igen, itt olvastam Gyk-n vki irta, de többet nemtudok segíteni mert nem emlékszem , bocsi :S
2013. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet.Először vissza kell rendeződnie mindennek,a méhednek is vissza kell húzódnia,addig nincs értelme.gondolj bele ott bent a baba miatt mennyi minden átrendeződött.
2013. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is azt nem értem, hogy főleg a celebeknél látni olvasni, hogy már úgy mászott le az asztalról, hogy helyre rakták rögtön, de közben meg mindenhol azt mondják, hogy hónapokkal szülés után lehet csak, minimum fél év, meg ilyenek. Miközben azok meg pár héttel a szülés után a bevállaltan megplasztikázott hasukkal villognak, szóval érdekes.
2013. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na most megnéztem, most egy évet találtam egy nevesebb plasztikai sebész oldalán. De én pl. rettentően félek, hogy kötényhasam marad és utána egy évig rejtegessem magam, mert "spontán javulás lehetséges"
2013. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Magyarországon még nem hallottam ilyet, külföldön már igen.

Attól, hogy nem hirdetik, lehetségesnek tartom, hogy az ellenjavallatok ellenére van az a pénz, amiért orvos megcsinálja az ilyen műtétet...

2013. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!