Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár most akkor hogy is...

Császár most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
több helyen olvastam hogy van újfajta módszer a császármetszésnél és hogy ennél nem olyan fájdalmas,gyorsabb a gyógyulás? ki mit hallott erről? esetleg tudja valaki hogy a sote 2-n melyiket csinálják?

2013. febr. 20. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom mire gondolsz, de én 5 éve szültem császárral a sote 2-n, és néhány nap alatt felépültem.

Ettől függetlenül nem hiszem, hogy van csoda módszer, hiszen ez egy nagyhasi műtét.

2013. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 2hete szültem a sote2-n császárral.Nem hiszem h lenne új módszer max más varrási technika.A tesóm 8hónapja szült a Bajcsyba és neki teljesen máshogy varrták a sebét.Nagyobb is a heg és tovább is fájt neki.Nekem kb 1hétig volt kellemetlen,most meg már mintha ott se lenne az a heg.


Úgy volt a varrat h nem voltak ilyen kapcsok csak a seb 2végén volt csomó.A doki elvágta az egyik oldalon, a másikon meg kihúzta,olyan vékony kb mint az a "cérna"amivel varrták.De lehet ám h ez orvos függö hogy milyen technikát használ.

2013. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi, akkor lehet hogy ebben más...
2013. febr. 20. 12:21
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra gondolsz,hogy nem elvágják keresztbe az izmokat a hasnál,hanem csak szét"húzgálják".Ez sokkal kíméletesebb,és nyilván utána valamivel könnyebb is a gyógyulás.Még viszonylag új módszer,gondolom orvos függő.
2013. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2013. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5-ös nagyon szépen köszönöm! akkor valószínűleg a sote2-n is ez lehet mert ott hallottam többször hogy pár óra múlva felkeltek és sétáltak
2013. febr. 20. 12:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen 5.kösz!Erre gondoltam,én is csak hallottam róla,a nevére nem emlékeztem! (4.voltam)
2013. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen! én is császárral szülök k b 2 hét múlva!
2013. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hol fogsz szülni?
2013. febr. 20. 13:25
 10/14 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Nem tudtam h erre gondolsz:)Nekem sem vágtak izmot,mondta a dokim.8órát kell az örzöben lenni de 1et úgy hogy már mész mosakodni meg ilyenek.Ebböl a módszerböl amúgy a mütét alatt annyit érzel h elvileg kellemetlenebb mintha vágnák de ugye utána sokkal könnyebb a felépülés.A férjemnek van egy jó 10centis vágás a hasán függölegesen mondjuk,de neki vágtak izmot és kb 1hétig majd meg halt úgy fájt neki.

2013. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!