Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor oldják már fel végre...

Xbettyx kérdése:

Mikor oldják már fel végre Tatabányán a kórházba a látogatási tilalmat? 15. -ére vagyunk kiirva szülni

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 07:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

A héten tetőzik az influenza, ugyhogy még biztos nem.

Amugy miért akkora baj?

2013. márc. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mert nem jöhet be se apa, se család se senki látogatni :( ez nem akkora baj???
2013. márc. 7. 07:28
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
Jó, azt a pár napot azért csak ki lehet bírni a család nelkul,...
2013. márc. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Bár ez off, de nem igazán jó szerintem ha az apa nem látja napokig a gyerekét. Tudom, egyesek szerint az apa nem is fontos, elég ha anya ott van, de szerintem az apa ugyanúgy a szülője a gyereknek, és ugyanúgy fontos az első néhány nap is. Ezért voltam egyágyas szobában, hogy apa is a gyerekével lehessen. A család is jó volt, hogy jöhetett, főként anyukám nagyon sokat segített.
2013. márc. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szerintem fő a biztonság. Én is sajnálnám, ha nem tudna bejönni a férjem, de ha arra gondolok, hogy a látogatók behozhatnának egy-két vírust, akár nekem, akár a babának, akkor inkább mindenki maradjon otthon.

Októberben szültem, láttam, hallottam, hogy egy-egy babanéző család, hogy köhög, prüszköl, de látni akarja az új jövevényt. A jó nagyik még lázasan is képesek bemenni a kisunokát megnézni, nem gondolnak arra, hogy ez milyen következményekkel járhat.

Persze, tisztelet a kivételnek...

2013. márc. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Persze, igaza van az 5-ösnek. Viszont arra senki sem gondol, hogy mi van , amikor a szülő nő beteg... Lehet, még nem is jött ki rajta, de beviszi a vírust.. Plusz egy ismerősünk kórházba került, nem influenzával, mégis betették egy olyan szobába, amiben influenzásak voltak, el is kapta, így tovább élvezhette a kórház vendégszeretetét...
2013. márc. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. Persze van ilyen is, de a sz*r nem mértékegység.

És a szülésre a legtöbb helyen amugy zárlat alatt is beengedik az apukát. Utána meg azt a 3 napot ki lehet bìrni. Segìtségnek meg ott vannak a csecsemősök. De ugyis minden jön magától az anyai ösztön az 1ső perctől ott van.

A legtöbb kórházban amugy sincsen egyágyas szoba, és senki nem érintkezhet az újszülöttel, nem véletlenül. Sztem ez ìgy jó. A legfontosabb a babák egészsége, és ha nem is lehet igy teljesen elkerülni, de legalább csökkenteni lehet az esélyét a betegségeknek.

2013. márc. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hát igen. Tatabányán amugy sem láthatja senki a picit, csak kivetítős monitoron, tehát a látogató null esélye, hogy megfertőzi a picit. A másik meg hoyg mivel császár lesz igy elég gáz hogy apuka nem láthatja majd csak 5 akár 10 naposan a gyermekét. A harmadik igen persze védekezzünk, de az orvos csecsemős nővér kórházi dolgozó nem hozza be a járványt? DEHOGYNEM! Tehát akkor igaziból a szarnak egy pofont. A látogatók sem jöhetnek be a kórterembe, csak a folyosóra. Szóval akkor ?? :)
2013. márc. 7. 10:24
 9/21 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom (jövő hónapban lesz 2 éves) a gyerekosztályon van kedd óta és még engem sem engednek be hozzá. Úgyhogy fel a fejjel! Én átérzem a helyzetet! Van magán orvosod? Mert ők fű alatt bevitték az apukákat 2 éve. Ja, és a legfontosabb, lehet, hogy olyan gyorsan meglesz a baba, hogy be sem érne a férjed! :-))
2013. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, természetesen a tatabányai kórházról beszélek.
2013. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!