Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Brutális hajhullás ellen mit...

Brutális hajhullás ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy szülés után ez normális, de nekem nagyon hullik, a fejem tetején már van egy pici kopasz folt is ami rettentő zavaró. :(
2013. márc. 7. 12:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez így van, kb 1 hónapon keresztül hullhat, és tényleg brutálisan.

Àtvészeled, a hormonok csinálják, nincs rá csoda szer.

én mondjuk örültem neki, mert nekem rengeteg hajam van és így kicsit ritkább lett. most viszont nöl már ki és most meg eláll a hajam.

2013. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász (beutaló sem kell), ő elküld vérvételre.
2013. márc. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hajvitamin, hajgyógyász. Mindenkinek hullik szülés után, főleg a 3. hónap tájékán, de a kopasz folt már nem normális!!
2013. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál és a vérképem is normális ő azzal nyugtatott hogy ez teljesen természetes... Elkezdtem szedni egy vitamint de akkor majd lehet elmegyek hajgyógyászhoz is. Nem olyan nagy az a folt ma vettem észre, de azért ott van és engem zavar. Remélem rendbehozható nem szeretnék kopasz anyuka lenni:(

2 hónapja szültem amúgy.

2013. márc. 7. 13:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem az endokrinológusom mondta, hogy szülés után természetes a hajhullás, és ezen kívül a pajzsmirigy is fel szokott borulni (ami szintén hajhullást okoz), van olyan kismami akinél 2-3hónap alatt helyrerázódik minden, van akinél megmarad a pm probléma akár élete végéig. TSH-t néztek nálad?
2013. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4: Házidoki vagy bőrgyógyász csináltatta a vérképet? Mert én is vittem a bőrgyógyászhoz az előtte készült vérképet (azt a háziorvos kérte), erre azt mondta, hogy az neki nem elég és elküldött megint, ahol még megvizsgáltak pár dolgot.
2013. márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Háziorvosomnál voltam. TSH eredmény van a papíron, 2.555 uIU/ml, állítólag ez egy jó arány, bár én nem értek hozzá. :)
2013. márc. 7. 13:26
 8/14 anonim ***** válasza:

Women's Cream...nálam csodát tett, már attól féltem, hogy megkopaszodom, amikor elkezdtem használni, és teljesen elmúlt a hajhullás, sőt elkezdett visszanőni...Ezen kívül megerősödött tőle a körmöm. Egyébként első sorban azoknak a nőknek szokták ajánlani, akik nem tudnak teherbe esni, nekem 1 hónap használat után összejött a baba...:)


[link]

2013. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló, akkor ezek szerint neked is nagyon hullott a hajad? Megkérdezhetem mit talált a bőrgyógyász, mi okozta?

Illetve ezt mindenkitől kérdezném: nektek kb mikorra rendeződtek a dolgok?

2013. márc. 7. 13:28
 10/14 A kérdező kommentje:
Anci, ezt szoptatás közben is lehet használni?
2013. márc. 7. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!