Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Brutális hajhullás ellen mit...

Brutális hajhullás ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy szülés után ez normális, de nekem nagyon hullik, a fejem tetején már van egy pici kopasz folt is ami rettentő zavaró. :(
2013. márc. 7. 12:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igazából ez egy jó kérdés, nekem ezt egy természetgyógyász ajánlotta de erről még nem kérdeztem, viszont engem is nagyon érdekel a dolog, majd utána kérdezek, és megírom...:)
2013. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem a 6. héttől hullott irdatlanul a hajam 3 hónapon keresztül..olyannyira, hogy elől fel voltam kopaszodva, mint Mickey-egér....de komolyan!!! Majd' elsírtam magam.

Revalidot szedtem, meg végül ezt a sampont kezdtem használni, és pár nap múlva megállt...hogy ettől, vagy megállt volna magától, azt nem tudom, de nekem is barátnőm ajánlotta és neki is 1 héten belül megállt...

És még utána is ezt használtam, amíg vissza nem dúsult, de olyan gyorsan nőtt tőle a hajam, mint még soha :)

És nagyon sokáig elég, mg mindig van belőle...


[link]

2013. márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

10 hónapos volt a lányom, mikorra visszanőtt szépen a hajam, az új hajak kb 7 cm-esek lettek addigra, úgyhogy szépen feltöltötték az "űrt" :)

12. voltam...

2013. márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia. Most lesz 4 hós a kislányom, kb. másfél hónapja olyan szinten hullik a hajam, hogy az botrány, szó szerint marokszámmal dobálom a kukába, fésülésnél, a hajmosásról ne is beszéljünk. Nekem a tsh-m most 0,007 volt, ami ugye túlműködést mutat, az én dokim is azt mondta, hogy nagyon valószínű, hogy ettől van, de ez majd rendeződni fog, kb. 5-6 hónap múlva fog változás látszódni, mert ennyi a haj élettartama. Amúgy nekem két oldalt a halántékomnál látszik nagyon hogy hullik, mert nekem ott nagyon ritka. :(
2013. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!