Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten szült anyukák!...

Budapesten szült anyukák! Leírnátok hogy melyik dokinál szültetek, melyik kórházban illetve hogy mennyire voltatok megelégedve?

Figyelt kérdés

Pozitív-negatív tapasztalatok is jöhetnek valamint aki fogadott orvosnál szült ha nem érzi túl tolakodónak a kérdést, akkor válaszolhatna arra is hogy mennyit kért a doki.

Éppen babagyártás közepén vagyunk és már most szeretnék tájékozódni a dokikról! :)


2013. márc. 7. 23:15
1 2
 1/11 Jégtánc ***** válasza:
81%
Jahn Ferenc kórház.Ügyeletesnél,elégedett voltam teljesen.Alapítvány szobát kértem,csak azért fizettem hogy egyedül lehessek.
2013. márc. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

dr. Lintner Balázs, SOTE II.

100%-osan meg voltam elégedve mind a dokival mind a kórházzal és az ottani ellátással.

A doki hihetetlenül alapos, kommunikatív, mindent elmagyaráz érthetően, nem harapófogóval kellett belőle kihúzni a vizsgálat eredményeit és úgy magyarázta hogy megértsük, tehát nem szakszavakkal beszélt. :)

Ezenkívül fiatal, ebből kifolyólag laza, szinte az összes vizsgálatot végigpoénkodtuk. Már a 19. héten látta hogy kisfiam lesz és valóban az lett. :)

Szülés alatt nagyon profi volt, higgadt marad pedig voltak necces helyzetek. Nekem nehéz szülésem volt és hosszú de szinte végig benn volt és nagyon jó tanácsokkal látott el, illetve az utolsó nagy nyomásoknál még a kezem is megfogta picit mikor már látta hogy nagyon szenvedek.

(Ezt csak így mellékesen, mert nyilván szülés közben nem ezzel foglalkozol, de olyan szép hatalmas kék szemei vannak, hogy belenézel és egyből elfelejted hogy te most szülsz:))

Hozzám bejött szülés utáni napokon is, kedves volt, kérdezgetett, segített amiben tudott.


A kórházzal is, mint írtam, teljes mértékben meg voltam elégedve, jól felszerelt, mondjuk a kaja szörnyű volt, de ez volt a legnagyobb probléma kb. :) Ja, némelyik csecsemős elég flegma, de amúgy aranyos a személyzet is.


Szóval én abszolút tudom neked őt ajánlani, ha másodszor szülök, akkor is tuti hogy őt fogom felkérni. :)

2013. márc. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

No fene, en akartam Lintner dokit es a SOTE II-t isteniteni, de latom mar megtettek elottem. :-)

Szoval en mar nem irom le megegyszer azt amit a #2-es valaszolo irt, viszont ala tudom tamasztani hogy minden szava igaz! :)

2013. márc. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Róbert Károly Klinika Nega dr-nő, minden a legtökéletesebb volt, soha nem szülnék meshol, másnál.

Ez fizetős hely így fix tarifás.

2013. márc. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dr. Balog Lászlónál szültem, ÁEK-MÁV Kórházba. Ő volt az ügyeletes. Nagyon meg voltam elégedve. Odafigyelt rám, 5 napig voltam benn szülés után, de minden nap bejött megnézni, hogy hogy vagyok. Kontrollra is hozzá mentem vissza és ha lesz a kislányomnak testvére, hozzá járnék és nála szeretnék szülni.
2013. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Uzsoki, ügyeletesnél. Maximálisan elégedett vagyok az orvosokkal és a szülésznőkkel is. ( 14 órás volt a szülésem, műszakváltás volt, ezért a többes szám )

Bőze Tamás és Lajis Tímea voltak az orvosok.

Nem volt negatív tapasztalatom, mindegyik aranyos volt, támogattak, bátorítottak.

2013. márc. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dr Varga-Horgosi Ágnes, Bajcsy kórház (10 ker). Fogadott orvos volt, de nem kért annyit amennyit szokott mert az unokanővérem szülésznő ott. Maximálisan elégedett voltam vele, nagyon figyelmes még ha egxdzerre 5en is szülnek nála. Szülés után pár héttel telefonált hogy hogy vagyunk, hogy érzem magam. Második babát is ott szeretném majd szülni.
2013. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bajcsy Kh Szécsényi István. Tündéri, figyelmes. Az átlagnál pedig olcsóbb- legalábbis budapesti viszonylatokban.


Ami miatt kétségek között vagyok így tesógyártás közben, az hogy, a gyermekágy valami borzalmas ott. A csecsemősök kérdés nélkül szinte minden gyereknek pótolnak ( én kicsesztem velük, 5 percnél tovább nem volt náluk a gyerek, és érdekes módon alig vesztett a súlyából), nem segítenek szívesen, cumit javasolnak a piciknek...

2013. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elsőt Bajcsyba, Szécsényi István volt a dokim,sima szülésem volt,végig nagyon figyelmes volt. Második babóm Uzsokiban született,sűrgősségi császárral ügyeletesnél,Dr. Bőze Tamásnál.Az Uzsokiban ezerszer jobb volt,a nővérek is figyelmesebbek voltak,mint a Bajcsyban,kultúráltabb is és a csecsemősök is segítőkészek voltak,Bajcsyban meg szinte felháborodtak,ha valamiben segítséget kértem gyerekem ellátásában.pl szoptatás... első babámnál az első napok kínszenvedések voltak,nem tudtam hogyan csináljam,szobatársak segítettek. Az Uzsokiban meg külön jár egy szoptatási tanácsadó,aki mindent megmutat,és hasznos tanácsokkal lát el.Szóval fogadott doki ide vagy oda ,sok függ a kórháztól is,mert nem csak megszülni kell,hanem ellátni is azt a kis csöppséget. :)
2013. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sote I-en szültem Dr. Garamvölgyi Zoltánnál, Németh Nedda szülésznővel. Maximálisan meg voltam elégedve, mondjuk broblémamentes terhességem, és gyors szülésem is volt hála istennek, szóval nem volt velem sok gond. Egy ágyas szobában voltam, ami januártól fizetős. Azt cáfolom, amit sokan írnak, hogy a csecsemős nővérek nem valami kedvesek és nem segítenek, velem mindenki nagyon kedves volt (lehet a fizetős dolog miatt is, benne van a pakliban), de nem hiszemhogy csak emiatt...bárkit kérdeztem, segített. Mondjuk hülyeségekkel őket sem zaklattam, néha hallottam egyes ismamák miket érdeztek, hát nem csoda ha kivannak ők is néha.:)
2013. márc. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!