Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után az első menszesz...

Szülés után az első menszesz fejfájással, szédüléssel, hányingerrel jár? Volt más is így?

Figyelt kérdés
Már elég régóta érzem ezeket.Azt hittem udegalapon van.Még ideggyógyászhoz is elmentem,az elküldött MR-rea szédülés miatt.Ma meg megjött először!Ettől lehet szerintetek?
2013. márc. 9. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én ilyet nem tapasztaltam, sőt még sokkal jobb lett mint előtte, alig éreztem, hogy megjött.

De eltudom képzelni, hogy másnak lehet ebből ilyen fajta panasza.

2013. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én császárral szültem, nekem az első menzesz szörnyű volt!

Bár én terhesség előtt is napi 2x2 görcsoldóval tudtam csak átvészelni azokat a napokat..

Szülés után az első 4 alkalom volt nagyon vészes, utána viszont enyhült.

2013. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem ugyan ez a helyzet.

Tegnap jött meg először,szülés óta.

És előtte 1-2 nappal fejfájás,hányinger,és szédülés gyötört.

De én akkor már gondoltam,hogy lehet hogy megfog jönni,mert régen is ilyen tünetek előzték meg a menszeszem.

Tehát igencsak lehet attól neked is!

2013. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem szülés előtt is volt ilyen, és szülés után se lett jobb. Előfordult, hogy két napig olyan migrénem volt, hogy hánytam, ha bármit ettem vagy ittam. És sajnos most is nagyon sokszor rosszul vagyok már menstruáció előtt, és alatt is.
2013. márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!