Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy kérdezzem meg a dokimat...

Hogy kérdezzem meg a dokimat hogy mennyit kér majd szülésért?

Figyelt kérdés
nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni ha pl kevesebbet adok mint ö gondolna.. nagyon jo hozzám eddig és sztk ba járok hozzá, de mindig fogad, meg minden..még sose fizettem neki, terhességet tervezek, ebben segit jelenleg
2009. szept. 15. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindenképpen nála akarsz szülni, akkor azt majd úgy is meg kell vele beszélni, és akkor szóbahozhatod. Pl : Szeretnék a doktor úrnál szülni. Erre ő úgy is azt mondja hogy ok. És ekkor kerek-peres megkérdezed, hogy mennyiért vállalja.
2009. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez jo.. lehet csak nekem lesz kinos. de szivesen adok majd neki ha akkor is ilyen marad velem mint most. kö9szi a tanácsot..
2009. szept. 15. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:

en a szulesznomet kerdeztem meg

amugy azt mondtak maganrendelesi ara x 10

en 50et szantam az egesz szulesre, 20 ment a szulesznonek, 30 a nodokinak +15 ezer azert, mert a 37. heten kivulrol megforditotak a bebit, az eleg huzos volt.


meg fenykepp a bebimrol :)


igazabol ha rendes a doki, akkor barmennyit adsz, jo lesz, ha nem rendes, akkor meg tokmindegy


ha van szulesznod, kerdezz ra nala, vagy olyan kismama, aki szinten nala szult, stb

2009. szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is mondtam neki hogy mindenképp szülni is nála szeretnék, mondta hogy rendben, erre megkérdeztem hogy mennyiért szokta vállalni. Azt mondta hogy a rendelési ár 10szeresét szokta kérni. Nyugodtan kerek perec kérdezz rá hogy elvállal-e és hogy mennyiért.

Sok boldogságot!

37 hetes km

2009. szept. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokan vannak, akik nem kérdezik meg, hanem adnak, amennyi gondolnak és tudnak.

Tisztességes orvos nem is mond összeget, hanem rábízza a kismamára!

2009. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, általában azt mondják a rendelési ár 10-szerese. Az enyém 6000-et kér a rendelésért, hát a 60-at kicsit húzósnak találtam volna. Én megkérdeztem, hogy mennyit szoktak adni a kismamák a doktor úrnak? Így nem volt kínos, nekem azt mondta, 40-50 ezer körül. De volt aki azt mondta, hogy csak 30-at adott, vele is ugyanúgy kedves volt utána is. Nekem mondjuk nyaralásból hívták haza, kicsit gondolkodtam is, hogy lehet, hogy kevés volt a 40.
2009. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem húzós lenne a 10-szerese, mert 15000 egy terhesgondozás. Én 60000-et gondoltam a dokinak és 30000-et a szülésznőnek.
2009. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!