Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet, hogy ettől a baba...

Lehet, hogy ettől a baba belekakilt a magzatvízbe?

Figyelt kérdés

Tegnap romlott kaját ettem. /csirkepörit/Na,aztán estére olyan hasmenésem lett,hogy egész éjjel le sem szálltam a wc-ről. Elvileg minden amit megeszünk,bejut a magzathoz is. Nem lesz ebből baj?

Ma reggelre elkezdett folydogálni a nyákdugóm.

40hkm Keddre vagyok kiírva.


2013. márc. 17. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Én a helyedben felhívnám az orvosomat! Biztos ami biztos. Engem tutti megnyugtatna :-)
2013. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
A baba oxigénhiánytól szokott belekakilni a vízbe. A kismama hasmenésének semmi köze nincs hozzá. Más is beteg lett az ételtől? Mert egy hasmenés akár a szülés kezdetét is jelezheti. A lepény egyébként nagyon jól szűr. Hacsak nem nagyon súlyos fertőzés van a babának semmi baja nem lesz tőle. Csak pótold a folyadékot, azaz igyál sok teát, egyél pirítóst. Az orvoshoz elmehetsz, csak, hogy megnyugodj. Ámbár ha a nyákdugó csordogál lehet, hogy amúgy is hamarosan összefutnátok.
2013. márc. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
sztem kutya baja sincs tőle,nem a romlott csirkepöri folyik be a köldökzsinóron keresztül. bár azt nem értem hogy tudtál romlott kaját megenni,hisz annak rossz az íze! ha meg az ízével nem volt baj,akkor nem volt romlott,csak a gyomrod érzékenyebb és így biztosan nem kell semmitől sem tartanod!
2013. márc. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem (csak) a csirkepöritől ment a hasad, hanem hamarosan megszületik a babád! :))))

azért hívd fel a dokid, hogy megnyugodj.

könnyű szülést, boldog babázást!

2013. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
inkább tisztulsz ,szülés előtt...
2013. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!