Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csinálnátok? (hagynátok...

Mit csinálnátok? (hagynátok vagy nem) volt már v. kivel hasonló? Vagy ismerős körben? Iker terhes volt a párom, de sajnos meghalt az egyik baba.34. hétben volt.

Figyelt kérdés
már reggel kellet volna szívhangot nézni,de azt mondta a hölgy,hogy ő nem szenved vele szenvedjen más.amire este 9körül megcsinálták az nst-t addigra halott volt a pici.a fogadott orvos erre azt válaszolta örülje,hogy egy él.kérdőre vontam ha szombaton már nem volt rendben valami (mert a feleségem mondta,hogy van valami baj)miért nem csinált akkor valamit miért kellet ezt megvárni?erre azt mondta nem volt nagy eltérés.ezek szerint mégis volt szerintem.a nővér is azt mondta azért nem foglalkozott velük mert nem volt indokolt.szerintem ha így alakult akkor ez nem igaz.az orvos azzal sem foglalkozott.,hogy magas volt a vérnyomása.a lába 3szorosára dagadt a víztől amire a főorvos írt gyógyszert.szólt a feleségem még az nep hétfőn amikor a baj lett,hogy fáj nagyon a dereka meg sokszor keményedik.ezt figyelmen kívűl hagyták.
2009. szept. 17. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Ez nagyon durva, és sajnálom, hogy ez történt az egyik kicsivel!!

A másikat megtudták menteni? Császározták a párodat, gondolom nem hagyták, hogy a másik babánál is komplikációk lépjenek fel?!

Betegjogi képviselőhöz fordulnék, panaszt tennék, majd ha nem tesz semmit akkor gondolom bíróságra kéne menni, mert veszélyeztettek 3 ember életet!!!

2009. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Részvétem a Pici miatt. Próbáljatok meg az élőre koncentrálni, bár biztos nem lesz könnyű.

Na de nem is ez volt a kérdésed. Én úgy gondolom, hogy azért tehetnek meg az egészségügyisek mindent, mert hagyjuk. Nem jelentünk fel, nem perelünk, csak magunkban szenvedünk az igazságtalanság miatt. Ők meg élik világukat, nem az ő gyerekükről/párjukról van szó, nem nekik fáj. Ja, és a "legszebb", hogy a legtöbben borítékot is elvárnak :(

Ha van hozzá energiád és időd, akkor ne hagyd!

2009. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Nagyon sajnálom.:(

Ezt ne hagyd annyiban!!! Betegjogi képviseletez fordulj. Addig is, amig szőröznek ezen - mert nem fogják elkapkodni - szépen bellagj el a hozzátok legközelebb álló Jogi Segélynyújtó Szolgálathoz. Azért ajánlom ezt, mert nem tudom milyen anyagi helyzetben vagytok! Itt ingyen elmehetsz egy ügyvédhez és Ő el tudja magyarázni, hogy mit-merre-miként lehet tenni...stb! Ha úgy álltok anyagilag, vagy van jogász ismerősöd, mindenképp fordulj hozzá.

De ezt ne hagyjátok!!!

Minden jót Nektek!!

2009. szept. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Rettenetesen sajnálok és mélyen megérint minden olyan baba , aki terhesség alatt vagy utána lesz angyalka, és bocsánat hogy ezt leírom, de valahogy nekem sántít ez dolog. Annak a valószínűsége hogy elhal az egyik iker ,a terhesség legkoraibb időszakában a legvalószínűbb. Ha 34 hetesen el is megy az egyik baba , teljesen mindegy, hogy egy vagy kétpetéjű a terhesség,császárosan elindítják a szülést. (már ha indítható...) Ugyanis vagy a szervezet kezdi idővel kidolgozni magából, vagy pedig nem-és ez a rosszabb, mert az fertőzést okoz a másik babánál is.

2009. szept. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Mindenképpen fordulj betegjogi képviselőhöz.

Nekem ikreim vannak,tudom,h milyen macerás az nst,mert gyakorlatlan szülésznő néha egy órán keresztül keresgélte mindkét szívhangot,és ha meg is találta,nagyon kellett figyelni,h adott ideig mindkét babát hallani lehessen,ami miatt ott kell ülnie,és sokszor újra meg újra keresgélni azt a babát amelyik arrébb ment-valószínűleg ezért küldték el a párod.Természetesen ez nem mentesít senkit a felelősség alól.

2009. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a pici lány jól van.de ha odafigyelnek 2 egészséges babánk volna.
2009. szept. 17. 13:40
 7/10 A kérdező kommentje:
2. pénzt azt már előre mondta mennyit fog kérni!de azt hiszem semmit sem kap.
2009. szept. 17. 13:43
 8/10 A kérdező kommentje:
remélem legalább ez a pici egészséges lesz nekünk nem kapott el tényleg valamit.erre rá is kérdeztünk azt mondták semmi baja.
2009. szept. 17. 13:56
 9/10 A kérdező kommentje:
akinek szenvedés az nst megcsinálása szerintem nem való a szakmájára.menjen inkább más munkát keresni amit szeret.nekünk 1 gyermekünkbe került.sajnos
2009. szept. 17. 14:00
 10/10 anonim ***** válasza:
sajnos nálunk a családban, ugyancsak a doki hanyagsága miatt, ugyanezekkel a tünetekkel, mindkét baba meghalt. remélem egészséges lesz az életben lévő picitek és a pároddal is minden rendben lesz, a lelkieket leszámítva. Annak megnyugtatásáért és a tiedért is én sem hagynám annyiban. Sajnos az a doki aki a testvéremék családját elintézte boldogan dolgozik tovább, remélhetőleg több haláleset nélkül, de én azt sem hagytam volna annyiban, és szerintem ha van erőtök hozzá ti se tegyétek. Emberi életekről van szó, miért nem figyelnek oda jobban?????? Felháborító!!!!!!!! Nagyon sajnálom ami veletek történt.
2013. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!