Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39+2 időpontra van programozot...

39+2 időpontra van programozott császár. Szerintetek nem késői? Nem indul be előbb a szülés?

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért császároznak??? Ha beindul akkor kiszedik hamarabb...de azt tudd, hogy császárnál is beindítják a szülést és megvárják a fájásokat, legalább is nálunk...
2013. márc. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy 39+2? Nekem faros volt a baba, és a programozott császár pont az napon volt, amikorra ki voltam írva. Nem mondta senki, hogy késő lenne, csak szegénynek nagyon ki volt repedezve a bőre szinte mindenhol, úgy ki volt száradva. Nem tudom, hogy van-e összefüggés. Neked miért lesz császár?
2013. márc. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gerincsérv miatt lesz császár.
2013. márc. 22. 09:09
 4/9 A kérdező kommentje:
Félek attól, hogy nehogy "ne vegyek" észre valamit és későn érjek a kórházba, ha előbb indulna a szülés.
2013. márc. 22. 09:11
 5/9 anonim ***** válasza:

:D Na az az egy a tuti, hogy észreveszed, ha beindul a szülés. :DD

Nyugi, nem fogod átaludni. :)

A babát meg 3 perc alatt kikapják, ha szükséges.:)

2013. márc. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 39+3 volt progis császár, a barátnőmnek 39+5, nem lett probléma, nálad sem lesz, ne stresszelj!:)
2013. márc. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Biztos hogy észre fogod venni, ha véletlen előbb beindulna.

Örülj, hogy nem lesz hamarabb a műtét, minél tovább van bent a baba, annál jobb.

2013. márc. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Ha hamarabb beindul,akkor hamarabb operálnak,de egyáltalán nem késő ez az időpont.Az első lányom császárral született 6 éve, a huga progis császsárral született tavaly márciusban,39+3 napra volt kiírva a műtét,nem indult be hamarabb,reggel bementünk a kórházban,előkészítettek,11 óra 15-kor a kezemben volt a pici lányunk:-)
2013. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem március 8.-án lett volna a császárom, de február 21. én este a barátok közt-et már végig kínlódtam, azt hittem jóslók, mert csak alhasban fájt, a derekam nem, aztán jött egy hasmenés, és tiszta vér volt...úgyhogy keltettem a férjem és mentünk, tőlünk 100 km-re szültem, simán odaértünk, ott még infúzió stb. éjjel 1,10-kor született a kisfiunk. Jobb is volt így szerintem.
2013. márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!