Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák, nektek...

Császáros anyukák, nektek lett valami változás a szexuális életetekben szülés után?

Figyelt kérdés

Hüvelyi úton szült nők gyakran panaszkodnak, hogy túl tágak, fáj a gátmetszés helye stb és emiatt nem tudnak szexelni vagy tudnak de nem élvezik.

Császár után ilyen nincs, nem? Elvégre akkor nem vágnak lent, nem tágul stb.

Programozott császárom lesz amúgy, nem fogok vajúdni semennyit. :)



2013. márc. 14. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Utána kb. fél évig keresni kellett az alkalmat, mert szinte mindig bömbölt egy kiscsomag:)

Egyébként nem állt be változás. (Ahogy az első, hüvelyi szülésem után sem. Igaz ott csak a 8. héten kezdtünk el újra nemi életet élni, egyéb okok miatt. Addigra regenerálódott minden)

2013. márc. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nálam igen. Újra "szűz" voltam. Kellett jó pár alkalom mire

úgy éreztem ok. Ez a része nem a szülés módjától függ, hormonjaid ugyan úgy borulnak.

2013. márc. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem mindketto volt mar. Csaszar utan az elso par alkalom fajt de az Nagyon .5hetig birtunk varni.

Huvelyi szules utan ki vartuk amig elmulik a verzes kb 7-8 het. Nem tudom hogy varrtak miutan repedtem de sokkal jobb mint elotte valaha is volt. Egyaltalan nem fajt,nem Ugy mint a csaszar utan. Bar semmi gondom nem volt a gatsebbel,szerencsem volt.

2013. márc. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal ritkább, az változás :-) ?

Nem történt semmi, először a sok kihagyás miatt nyilván jobban éreztem, de azóta minden szuper.

2013. márc. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem semmi különbség nem volt, egyáltalán nem fájt. Igaz engem nov. közepén császároztak, dec. kontroll és mondta a doki, hogy ezt az évet még bírjuk ki. De január elején már rendben volt minden.
2013. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Férfi léttemre nekem annyi hozzáfűzni valóm lenne ehhez a témához...hogy csak a "kedv" "szexéhinség" változik...de az nagyon!!!


Szeptemberben született meg a picin..azóta rémálom a szexuális életünk..mondthatni azt nincs is...sajnos..probálkozom..segítek ahol tudok..de valami mindig van sajnos...

2013. márc. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Azért nem kell általánosítani. Én hüvelyi úton szültem és nem lettem tág, nem fáj a heg és ugyanúgy és ugyanannyiszor kívánom a szexet, mint azelőtt.És jobban élvezem, mint réen :)
2013. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
régen*
2013. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az elsőt természetes úton szültem,a szexuális vágy megmaradt,minden rendben volt,sőt talán jobban is élveztem...pedig szét is vágtak és tágultam is valamennyit. A második most szeptemberben született,császárral. Fél éve volt..és még mindig semmi vágyam a szexhez,pedig szeretem férjem,hiányzik közelsége,de ha a szexre gondolok,rosszul vagyok. Persze erőt veszek magamon,hiszen vannak testi szükségletei a másik félnek is,de szerencsére marha türelmes férjem..eddig! Beszéltem az orvossal,hogy biztosan a gyógyszer miatt van (szülés előtt soha nem szedtem) de azt mondta,kizárt,szerinte a prolaktin miatt lehet,majd minden rendeződik,de mikor? :s egyébként 2 hete abbahagytam a gyógyszert,hátha csak ez a gond :)
2013. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem két éves a pici,és nemhogy jobb inkább rosszabb lett a helyzet:( A hat hetet alig vártam,hogy leteljen,most meg fel sem tűnne,ha hat hétig nem lenne semmi. El vagyok keseredve,imádom,tisztelem a Férjem,és szeretném ha a kapcsolatunk minden szempontból újra a régi lenne.

Ráadásul,mintha a méhem lejjebb került volna,többször előfordul,hogy fáj szex közben.:(

2013. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!