Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik gátvédelemmel szültek...

Akik gátvédelemmel szültek milyen tanácsokat tudnának adni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Első körben egy jó szülésznő, akinek van tapasztalata benne (nem a doki vigyáz a gátadra).

Amit én tapasztaltam, hogy minél természetesebb legyen (ne legyen pl oxy, mivel az nagyon gyorsítja). Doki ne nyomkodja, ne segítsen rá semmivel, menjen minden a maga ütemében.

2013. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsovel teljesen egyetertek! Nalam mindent hagytak termeszetesen lezajlani es az elso babamat 3800 grammal gatvedelemmel hoztam a vilagra. Semmivel nem siettek,en pl semmi gatlazito olajat sem hasznaltam. A kitolas bar 50 perc korul volt,de megerte!
2013. márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
2013. márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én használtam a szülés előtti 6. héttől gátmasszázsolajat (búzacsíraolaj is jó erre), esténként v 5 percig masszázsoltam vele. Én kimondottan szerettem volna gátvédelmet, és ez a Szent Imrében szerencsére alap. A baba 4030 g volt (!!), lett némi repedés, pár öltés kellett. De örülök, h nem vágtak, az van, h még évekkel később is fáj. Egy éve szültem, már egyre ritkábban érzem a gátsebet, de korábban ha megerőltettem magam, enyhe fájdalmat éreztem.

Mindenképp kérdezd ki a hozzáállásukról a kórházat és a szülésznőket/ szülésznődet!

2013. ápr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!