Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 6 hetes kontroll hogy...

A 6 hetes kontroll hogy működik? Mit néz a doki?

Figyelt kérdés

császárral szültem, ilyenkor uh-val megnézi a belső varratokat is? vagy hogy kell elképzelni ezt?

sztk-ba megyek (nem kell időpontot kérni előtte) vajon fog soron kívül fogadni a doki a babára való tekintettel, vagy órákat kell majd ott ülnöm? hogy működik?

köszi a válaszokat :)


2013. márc. 27. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:

SZTK-s orvoshoz mentem vissza.

Ott senkit nem érdekel, hogy miért vagy ott, nem fognak előre venni a sorban.

Nekem még UH se volt, 2mp alatt megtapintott és ennyi.

Azt se kérdezte hogy vagyok, van-e még vérzés, panasz.

SZTK-s orvostól ne várj sokat.

2013. márc. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

terhesgondozásra is hozzá jártam, nagyon jó fej, lelkiismeretes orvos (az asszisztenséről is ezeket tudom csak mondani).

viszont egy 6 hetes babát nem szívesen viszek be az sztk-ba a beteg emberek közé.

majd meglátjuk mi lesz.. lehet fel kéne hívnom, hogy fogadjon soron kívül.

2013. márc. 27. 23:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért vinnéd magaddal a gyereket?

Én se vittem, fejtem le tejet, a férjem volt itthon addig a lányunkkal.

2013. márc. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk időpontot kell kérni a 6 hetes kontrollra. Nem engednek be anélkül. Engem a doki csak megvizsgált kézzel. A hegemet meg se nézte.
2013. márc. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se vidd a babát, nem neki való hely egyáltalán! Nekem addig nagyszülők vigyáztak rá: varratszedéskor pont akkor jöttek látogatni - megetettem, letettem aludni, és 2 óra múlva mikor hazaértem, ugyan abban a pózban alukált :)Aztán a 6 hetesnél meg anyukám vigyázott rá ugyan így - megetettem és indultam a nőgyógyászhoz, köv. evésre haza értem (természetesen elmondtam, mutattam mindent, hogy ha nem érnék haza, akkor hogy tudja megetetni).
2013. márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet kérni időpontot, én is kértem, és hamar sorra kerültem. Babát tényleg ne vidd, ha behív az orvos, addig hova teszed? Majd vigyáz rá a férjed vagy valaki. Megtapogatja majd a hasadat a doki, császárról nem tudok nyilatkozni, mert simán szültem, de ha még van vérzés, azt is említsd meg. Nekem csináltak volna rákszűrést, csak még volt vérzésem, ezért az legközelebbre maradt. Valószínű, hogyha te is ebben a cipőben jársz, hogy nem tudnak megvizsgálni, akkor majd vissza kell menned, de nem tudom, hogy mikor.
2013. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!