Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért ilyen macerás a málnalev...

Miért ilyen macerás a málnalevél tea fogyasztásáról dönteni? Van, akinek jót tett, van aki túlhordta. Egyáltalán kideríthető, hogy a tea bárminek is az oka lehetett? ÉS AKKOR MOST IGYAM VAGY NE?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ezen morfondíroztam. Nincs bizonyítva a dolog, hogy használ e egyáltalán. Van aki issza és könnyen szül, van aki nem isssza is könnyen szül. És fordítva is lehet igaz. Ha isszák és könnyű a szülés, akkor azt mondják, hogy használ, ha isszák és nehéz a szülés, akkor azt mondják nem használt. Szerintem nincs ilyenekre szükség. Nem ezen múlik.

Na ezt jól leírtam. :)

2009. szept. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ittam, túlhordtam, indítani kellett. A doki jól letolt érte. A másodiknál nem fogom inni.
2009. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsőnél nem ittam, kislány, hamarabb lett 6 nappal. Most ittam, 2 héten keresztül, napi 3 -4 pohárral most is kislány, holnapra vagyok kiírva, és még igencsak egyben. 2 hete nem iszom.
2009. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, nekem azzal magyarázták, hogy ugye az lazítja az izmot, a méhszáj izmát, de nem csak azt lazítja, hanem a test összes izmát, így a hasban a méh izmait is, így nem lesz méh össze húzódás, olyan mintha nyugtatná, vagy mintha szednéd a magne b6-ot, amit ugye a 35 héttől már nem ajánlanak.

előző

2009. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!