Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdekelne a véleményetek...

Barbiii1987 kérdése:

Érdekelne a véleményetek szerintetek mikor lesz ebből baba?

Figyelt kérdés
39+4 hetes terhes vagyok. Ma reggel vettem észre, hogy egy kocsonyás sárgás barnás nyúlós folyás jelent meg a bugyimon, utána mentem NST-re ahol a CTG mutatott keményedéseket vagy fájásokat nem tudom, hogy is mondják ilyenkor a lényeg hogy eléggé kilengett és meg is kérdezte a hölgy, hogy érzem e már őket és mondtam is, hogy igen. Az orvosom is megvizsgált és valami 2211-et mondott a méhszáj állapotára, vasárnapra hívott vissza NST-re és vizsgálatra, de időközönként távozik el ez a váladék ami szerintem a nyákdugó. Lent érzem, hogy eléggé fáj és hátul lent a derekam de ez is időközönként erősebben. Mi a véleményetek?
2013. márc. 29. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem már nincs sok hátra. Lehet hogy éjjel már babázol:)

Könnyű szülést!


Kétlányos 34hkm.

2013. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!