Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Május végén júni elején ki...

Byby5 kérdése:

Május végén júni elején ki fog szülni a SOTE II. -ben? Orvost vagy szülésznőt fogadtatok/fogadnátok?

Figyelt kérdés
Most akkor hogy működik a dolog orvost vagy szülésznőt érdemesebb fogadni?Sztk rendelésre járok egy olyan dokihoz aki a sote II-ben orvos.Felfogadni nem tudom (vagy legalábbis én úgy hallottam a többi kismamától) hogy csak azoknál van bent mint fogadott doki aki magánrendelésre járnak hozzá!Meg persze ha valaki kifogja hogy ő az ügyeletes!Nem pesten élek és az említett korházban sem jártam még csak egyszer!Nem tudom kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban!Első babánk...mit tegyek?
2013. ápr. 3. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

szia


én már 2 éve szültem ott, volt fogadott orvosom és szülésznőm nem.

Így visszagondolva, jobb lett volna a szülésznőt megfogadni és a dokit nem, mert a dokinak nem sok dolga akad, egy hüvelyi szülésnél, viszont a szülésznő rengeteget segít.

De ha egyiket sem fogadsz, szerintem akkor sem lesz gond, több szülésznővel is találkoztam és végtelenül kedvesek, figyelmesek.

Őszintén szólva, ha most szülnék én nem fogadnék csak szülészt

2013. ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most hó végén fogok szülni, de én magánrendelésre járok Dr Pánczél Zita doktornőhöz! Előre nem fizetek neki a szülésért (nem is kér!), és szülésznőt sem fogadok!

Ha túl vagyok rajta, megírom a tapasztalatom, ha gondolod!

De úgy hallottam, hogy ott ha nem fizetsz előre, akkor is nagyon rendesek, odafigyelőek!

2013. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
várom a tapasztalatodat hogy milyen volt!Előre is gyors és zökkenőmentes szülést kívánok!Egyébként ha fogadnék szülésznőt mikor tegyem gondolom előtte azért 1-2 hónappal szoktak fogadni, személyesen kell felkeresnem egyáltalán vagy ki kell derítenem hogy kit érdemes és kommandózzak le egy magántelefon számot???? :/ Tök macera ez az egész...
2013. ápr. 4. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én június végén szülök, szintén SOTE II. Megkérdezhetem, hogy ki az orvosod?

Az enyém a szülésznőkről annyit mondott, hogy érdemes bemenni a szülésfelkészítőre, ott meg lehet ismerni őket. Jövő kedden indul a következő sorozat, pont a héten érdeklődtem. Valami netes plakáton találtam két elérhetőséget (szülésznők), azokat hívtam. Jelentkezni kell előre az alkalmakra, külön-külön működnek, nem sorozatszerűen. Bármelyik után, 4 órától, be lehet menni szétnézni szülőszobára.

Nehezen vadászok le infókat, a honlapon kb. semmit nem találok meg, és néha olyan, mintha innen is kihaltak volna az ott szülők. :(

2013. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!