Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sote I-en szült kismamák....

Sote I-en szült kismamák. Fogadtatok szülésznőt? Egyáltalán érdemes, illetve mennyit adtatok, ha fogadtatok? (esetleg van fix tarifa? )

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én júniusban szültem ott, nekem a dokim azt mondta, hogy nem kell fogadni ,mert minden szülésznő rendes, ezért nem is fogadtam. Egy fiatal csajszi volt a szülésznő, szerintem rendes volt azt hiszem Andinak hívták, (bár jobban örültem volna egy idősebbnek).20 000ft-ot adtunk neki, de a szobatársamnak volt fogadott szülésznője Ő 50 000ft-ot adott.A dologban az az érdekes, hogy az orvosom egy másik betegének meg pont azt mondta, hogy fogadjon. Szerintem ha anyagilag megengedheted magadnak és tudsz jó szülésznőt fogadj én biztos fogadnék ha szülnék mégegyszer ugyanis a szülésznő lesz ott veled szinte végig a doki csak néha. Ki a szülészorvosod?
2009. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dr. Krasznai a dokim, de szülésznőt egyet sem ismerek, igaz még nem jártam ott sosem.
2009. máj. 5. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Én fogadtam. 20 000 ft-ot kapott. Ha még egyszer ott szülök akkor is fogadok, ha lehet azt aki volt. Nagy segitség volt benn a korházban és utána is bármikor fordulhattam hozzá segitségért. Ha gondolod irj privit és megadom a számát.
2009. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ott fogok szülni,és kérdeztem a dokimat hogy ajánlana e valakit. Azt mondta mindegyik nagyon klassz ugyhogy nyugodtan döntsem el én,nem fogok csalódni,ő pedig bármelyikkel szivesen "szül". Annyit mondott még hogy a szülésfelkészitő tanfolyamokon lehet ismerkedni velük és választani. Tarifát nem mondott,remélem nincs nekik. Én a lányomnál is fogadtam és nem bántam meg,mert ő volt az aki az elejétől a végéig ott volt. A doki csak az utolsó 20 percet kb. Nekem a Magyar Zoltán a dokim,de a klinikán még én sem voltam. Te hány hetes vagy?
2009. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem fogadtam,de 100%-osan meg voltam így is elégedve a szülésznőmmel.

Csak a keresztnevére emlékszem:Aranka.

Nagyon kedves,ő csak nappal van bent,mert ő a "főszülésznő"

Én 20 ezret adtam neki:)

2009. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!