Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek ez mennyire igaz?...

Szerintetek ez mennyire igaz? Könnyű terhesség - nehéz szülés, nehéz terhesség - könnyű szülés.

Figyelt kérdés

Kb 15 eve, hogy elkezdtek a baráti körben születni a gyerekek, és az ismerôsöknel, ami mar elég szép szám, mind így volt.

Most félek, mert nekem elég könnyû terhessegem van. Ugyan feküdnöm kellett 10 hétig egy hematoma miatt, es volt amniocintézisem is, de ezeket leszamitva semmi "klasszikus" problémam nem volt. Ha nem tudnám, hogy terhes vagyok, nagyon észre sem venném...na jó, picit, mert azert aprobb nyavajak vannak, de nem elviselhetetlen v olyan, ami hatarozottan nehezebbé tenné a hétköznapokat.

Szóval kiterjeszteném a kis felmérésemet, más mit gondol errôl? Kinél, hogy volt, vagy mit latott másoknál? Mennyire jellemzô ez?


2013. ápr. 8. 14:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
eddigi mérlegem kér könnyű, komplikáció és hányingermentes terhesség, két gyors szüléssel
2013. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem csodás volt a terhességem, életem egyik legszebb időszaka, és gyors, könnyű, meghitt szülésem volt rejtett vajúdással, a fájdalmas rész összvissz 3 óra volt, és gyönyörű volt az egész mint a filmeken :). A húgomnak viszont borzasztó volt a terhessége, 30 kilót szedett fél, rosszkedvű és ingerült volt végig, fájt mindene, a végére kiderült hogy programozott császár kell mert nem tapadt jól a placenta a mégfalhoz, aztán a műtét előtt egy nappal komplikációk léptek fél a ctg-n, egyből megcsászározták. 2 órás lett a műtét a fél óra helyett, és a felépülése is borzasztó volt szegénynek :(. de hála istennek azóta minden rendben van velük. Szóval nekem könnyű terhesség - könnyű szülés, húgomnak nehéz terhesség - nehéz. szülés.
2013. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nehéz terhességem volt, sokáig rosszul voltam. A munkahelyemet is ott kellett hagynom, mert ébredéstől lefekvésig szédültem, hányingerem volt, hánytam. Azt hittem sosem lesz vége. Végül a fiam 19 óra alatt lett meg, a szülés is nehéz volt (hüvelyi), későn kezdtem el tágulni, és alig haladtunk. ..
2013. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom nem volt terhesség alatt,soha egy keményedés.soha egy jósló.Pár óra leforgása alatt teljesen zártról kitágultam,tolófájásaim voltak,a doki szerint ha átlagos méretű a baba akkor "megszüljük pikk-pakk".

Téraránytalanság miatt császár lett végül.

2013. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Sajnálom, akinek nehéz szülése volt.

Megpróbálok a pozitív válaszokból erőt meríteni.

Köszönöm! :)

2013. ápr. 9. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!