Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Annyira felháborító a kérdés,...

Annyira felháborító a kérdés, amit felteszek, de muszáj: mennyi a tarifája Dunaújvárosban a szülést segítő orvosnak, ill. a szülésznőnek?

Figyelt kérdés
Mi van, ha nem fogadok orvost? VIP szoba ára?
2013. ápr. 9. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Tavaly szültem júliusban ott. A vip szoba ára 10 ezer Ft volt naponta. Annyi plussz járt vele, hogy két ágyasak külön fürdő vécével és tévé van benne.

Nekem szerencsém volt mert sima szobába voltam két ágyasba. Nem volt fogadott orvosom se szülésznőm, nem adtam senkinek semmit. Meg voltam elégedve mindennel.

2013. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kötelező orvost fogadnod!


Mi fogadtunk orvost is és szülésznőt is, a doki korrekt volt a kérdésre, hogy akkor köszönünk mindent és akkor mennyivel tartozunk, azt válaszolta, hogy ez nálunk nem szokás. Adtam neki 50e.-t mert a kontrolon a varrást egy másik orvoss nézta meg és azt mondta, hogy nagyon precíz munka. Ja és a szülést sem sürgette orvosággal stb pedig magánrendelése lett volna, de nem rohant el.

2013. ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!