Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki tudna abban segíteni, hogy...

Velence kérdése:

Ki tudna abban segíteni, hogy Dunaújvárosban, melyik szülész-nőgyógyűsznál lehet viszonylag alacsony áron szülni?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyat, hogy egyes orvosok 100-150 ezret is elkérnek egy-egy szülésért, hát ez szörnyű.
2012. ápr. 2. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ügyeletes orvosnál INGYEN szülhetsz!
2012. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy furin hangzik, de ne kérdezd meg, hogy mennyit kér a szülésért, csak azt, hogy elvállal-e.

Én a Kapushoz jártam az első gyerekkel, szóba sem került, hogy mennyi a szülés. Az más kérdés, hogy pont szabin volt, az ügyeletes orvos impotens volt, a Kolost rángatták be éjjel, hogy megcsászározzon. Kapott 30e ft-ot, és kész.

26 hetesen jelentkeztem át a Reitertől a Barna dokihoz, hát őt sem kérdeztem a tarifájáról, csak azt, hogy szülhetek-e nála. Ő sem mondott árat. Nagyon kedves, szimpi doki, csak jókat hallottam róla.

Ennyit tudok Neked segíteni.

2012. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom,aktuális-e még,vagy azóta már boldogan babázol otthon,de ha még csak várod a babát,akkor megerősítem az előző válaszolót,azaz nem feltétlenül kell megkérdezni. Mi is tájékozódtunk,mennyit szoktak adni,mi 40 ezret adtunk. De ismerek olyat,aki az ügyeletes orvosnál szült,nem adott semmit,mert még keveset sem tudott,ennek ellenére nagyon rendesek voltak vele. Itt a városban szerintem nincsenek elszállva a dokik,de sok más kórházban halottam 150.000-es "tarifát" is,ami nem tudom,tényleg igaz-e,de brutális.
2012. júl. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!