Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen esélyeim vannak? Első...

Milyen esélyeim vannak? Első császár (4 éve) októberben újabb szülés. Újra császár vagy mennyi az esély, hogy nem?

Figyelt kérdés

#szülés #2 baba születése
2013. ápr. 12. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Simán lehet természetes szülés! :) Az első nekem is császár volt,rá 16hónapjára simán szültem :) Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok! :)
2013. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 211-ben szültem császárral,pár hete beszéltem a dokimmal hogy mire számítsak majd a második baba születésénél.Azt mondta mindenképp császár lesz!
2013. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2011-ben bocsi elírtam
2013. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az attól is függ, hogy miért történt az első császár, hogy áll a heg a szülés pillanatában, milyen fekvésű, hány kg, te testalkatod.

Mivel én vékony vagyok és alacsony, nekem is császár lesz a következő is valószínűleg. :( Hiába csak azért lett császár mert faros volt a lányom, nem igazán merik megkockáztatni, hogy szétváljon a heg. Remélem azért, hogy nem kell császárral szülnöm legközelebb is.

2013. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Toxémia,35. hét sürgősségi császár(175/105-ös vérnyomás,fehérjevizelés,17 kg fölöslegből nagy rész víz!)

ezért volt császár

:-(((

2013. ápr. 13. 07:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyban függ majd a doki hozzáállásától is, attól, hogy te hogy leszel, hogyan lesz a baba, milyen lesz a heg, tiszta lesz-e a magzatvíz.

Én mára vagyok kiírva. Előző császár lett. De adott még pár nap várakozási időt az orvosom, hátha kibújik simán a pici.

2013. ápr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!2es válaszoló vagyok.

Ugyan ezért császároztak engem is 35+2 hetesen.én 4hetet feküdtem a kórházban .a végén minden 2.nap szülőszoba 4++++ fehérje,190/100-120 vérnyomás + 25kiló plusz és nagyon durván vizes voltam. :(

Hamarosan szeretnénk a lányomnak tesót(20hónapos) és ezért beszéltem nemrég a dokimmal,azt mondta ne is álmodjak a spontán szülésről :(

Mikor születik a babád,mikorra vagy kiírva??

2013. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szia!


október 29-re vagyok kiírva,most vagyok 12 hetes

én is azt mondtam mint egy hozzászóló,hogy soha többé toxémia után újra baba.De új kapcsolatom van és nagyon vágytam babára párommal együtt,sőt ha nem lenne gond még bevállalnék 3. babát is.Úgyhogy nem bántam meg hogy másodszor is babás vagyok csak azért félek...

2013. ápr. 14. 11:56
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

Igen,én is ezt mondtam sokáig a toxémia után...de aztán lassan megváltozott a helyzet és most már alig várom,hogy újra kisbabám legyen!! :)

Persze én is félek,nem is kicsit..,de abban bízok talán most jobban oda figyelnek majd már rám a kezdetektől.

Boldog babavárást neked és remélem minden rendben lesz veletek!!! :)

2013. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok! 160cm vagyok első babám császárral született,faros fekvés illetve tökéletlen lábtartás miatt.+20kg-val mentem szülni,amiből 11kg el is tünt a szüléskor mert az csak víz volt :S

Második babám a császár után 16hónappal született természetes úton.Itt is majd +20kg-val mentem szülni,de vele már nem voltam vizes.

Ha nincsen semmi komplikáció,akkor szülhetsz természetes úton.Viszont ha már egy olyan tényező is felbukkan,ami befolyásolhatja a természetes szülés kimenetelét,akkor nagy a valószínűsége a császárnak!

2013. ápr. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!