Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Major Tamásról a debreceni...

Major Tamásról a debreceni Klinikán vélemények?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 12:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Már én is kérdeztem,és senki nem válaszolt.Én nálla fogok szülni,legalábbis remélem,mert okt 3-tól nem lesz,én meg 10 re vagyok kiírva.Eddig nagyon meg vagyok vele eléedve.Remélem ezután is.
2009. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is csak annyit tudok mondani, hogy hozzá járok már egy ideje, most nála fogok szülni és nagyon rendben van minden. Megbízok benne és maximálisan meg vagyok elégedve mindennel. Kedves válaszoló! Én okt. 6-ra vagyok kiírva. :-) Mondjuk nekem harántos a babám és pont ma megyünk megbeszélni a császárt. Szerintem a jövő héten megcsinálja, legalábbis mi ezt szeretnénk. Ti megvárjátok? Gondolom ha fejvégű a picike és "kihúzza" amíg haza nem ér igen. Sok sikert!
2009. szept. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó.Első vagyok.Szrintem megszülök még mielőtt elmegy.Fejvégű a baba,és lent van nagyon.Ha nem sikerül,az sem nagy gond,orvos a másik is,csak jó lenne Majornál ha már hozzá jártunk eddig.
2009. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Jó szakember, mindent megold de elég drága 100 ezer egy szülés nála. Elég futószalag a rendelés nem sok érzelem emberség van benne. Ha átadja a szülést (az gyakori eset azt mondják) akkor is 30-40az ismeretlen orvosnak. Azt hallottam Jenei Katalin hasonló szinvonalon ellát ő tanársegéd és olcsóbb. A Major Tamás rendelője igényes,(saját tapasztalat) sokkal igényesebb mint a Török Olga vagy a Jenei Katalin rendelője persze ők olcsóbbak is de össze sem lehet hasonlitani a helyeket ég és föld.... Azok olyanok mint az állami szférában a Major Tamásé meg szép nagyon felszerelt XXI.század. Persze azt mondják ez már természetes szinte mindenkinél Sápy, Aranyosi, Zatik bár én ott nem jártam,de a barátnőm azt mesélte hogy azok is nagyon jók és felszereltek..
2009. nov. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kicsit későn kérdezek hozzá,de az utolsótól kérdezném (vagy mástól aki szült nála),hogy honnan tudja,h 100.000 egy szülés nála?Megmondta?Előre is köszi!
2011. jún. 16. 20:40
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is hasonlókat hallottam róla mint az előttem válaszoló! Nagyon drága és tényleg futó szalagon működik a tanácsadása! De sajnos itt a Klinikán amelyik olcsóbb, az sem valami jó! Bár én még tudnám ajánlani Sápy doktort meg Óvárit!
2011. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Akik itt írták, hogy Major Tamásnál fognak szülni, és esetleg még olvassák, leírnák a tapasztalataikat? Köszönöm.
2011. aug. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Én is hozzá járok,szerintem nagyon lelkiismeretes orvos és szakmailag csillagos 5-ös.

nem tudok rola rosszat mondani.a szülésért van akinek nem mond összeget....

2011. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Külön szólni kell, hogy nála szeretnék szülni vagy ez természetes, ha hozzá járok?
2011. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Én megkérdeztem töle hogy hogy lesz mennyi lesz stb!csak sajnos nem jutottunk odáig.10hetesen elhalt a picikém:(
2011. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!