Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig várt max a dokitok a...

Meddig várt max a dokitok a kiírt időpont után a császárral?

Figyelt kérdés

Ha az előző szülésed császár lett, de meg akartad próbálni a sima szülést.


Most bent fekszem a kórházban. Mára vagyok kiírva. De azt mondta, még várhatunk - ha minden más rendben van - kb egy hetet.

Van esély rá, hogy beindul? Tudom, erre ti nem adhattok választ, hogy mi és hogyan lesz nálam. De olyan jó lenne hasonló történeteitekről olvasni!



2013. ápr. 13. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

császár után szültem simán

egyszerűen nem feküdtem be a kórháza megvártam amíg beindul a szülés

no jó ebben benne volt h engem dec 24én akar befektetni és a 3ik gyerekkel voltam terhes :-)

szal mondtam neki kizárt h befekszem az ünnepekre

jan 2án született meg jan 1 éjjel mentem be fájásokkal :-)

a doki mikor meglátott majdnem elájult h még egyben vagyok

szerencsére haza ment és az ügyeletes doki vett át és nagyon örültem mert nagyon rendes volt mindenben segített h sikerüljön a sima szülés

2013. ápr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a kiírt időpont előtt 1 héttel már befeküdtem a kórházba, mivel amúgyis mentem vizsgálatra+jóslófájásaim voltak+magas vérnyomás+vizesedés, így mondta a dokim, hogy maradjak bent. Május 1-jére voltam kiírva, addig semmi nem volt egész héten, semmi jóslófájás. Állandóan kéedezgettem a dokimtól, hogy miért nem indítja be, mert már nagyon nem bírtam. A lábam eszméletlen módon dagadt, hatalmas volt a hasam. Mindig azt mondta, türelem, a kiírt időpont után 1 hetet szoktak várni. Aztán május 2-án csinált uh-t, ahol észrevette, hogy a babám elfordította a fejét, így rossz pozícióba került, így nem tudnám megszülni, csak császárral. Megbeszéltük, hogy 3 nap múlva megcsászároz, ha addig nem indulnak be a fájások magától, azt mondta, úgy jobb lenne. Már korábban volt szó császárról, mert szerinte a medencémhez képest nagy a baba+a már említett magas vérnyomás. De biztossá csak az uh után vált. Ez volt délelőtt, délután 4 felé beindultak a fájások, először 6 percesek, nem sokkal később már 4 percesek, akkor rögtön vittek a műtőbe. És este 7-kor már kint volt a kislányom. Szóval nálad is bármikor beindulhat. Majd írj légyszi a szülés után, hogy milyen volt.
2013. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és én többektől hallottam, hogy a sok séta, különösen a lépcsőzés beindítja. Nem tudom igaz-e, esetleg próbáld ki. Nekem szerintem a stressz indította be, nagyon megijedtem, amikor a dokim mondta, hogy mindenképpen császár lesz.
2013. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

11.nap tulhordás után megcsászároztak!

Semmire nem reagáltam,3x próbálták inditani,de semmi!

Nyitva se voltam,magzatvizet se tudtak nézni,mégis 11 napot vártak!

Mire megcsászároztak már spenótzöld volt a vizem.

Szerencsére a babám nem nyelt a vízből!

2013. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!