Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem a körzeti kórházban...

Ha nem a körzeti kórházban szeretnék szülni, akkor fizetős, vagy ugyanúgy támogatja a TB?

Figyelt kérdés
Első babás kismama vagy a 29.hétben. Semmi tapasztalatom kórházakkal kapcsolatban, mert a születésemkor jártam utoljára kórházban. :D Valaki tudna nekem ebben a kérdésben segíteni? A körzetim a Baross utcai kórház, de nézegettem másik kórházakat is, mert szeretnék baba barátban szülni, de igazából semmit sem tudok. Valaki tudna nekem mesélni ebben a témakörben légyszi? :) Előre is köszönöm!
2013. ápr. 19. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem a körzeti kórházba járok. Egy másik kórházat választottam, mert az ottani orvosról sok jót hallottam, és ismerősöm is nála szült. Semmit nem kell fizetni, és minden vizsgálatot megcsinálnak a kórházban. egyedül amiért fizetek az az, hogy megkértem az orvost jöjjön majd be szabadidejében ha szülök.
2013. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
őgyógyászt azt választassz akit akarsz ergo bárhol szülhetsz ahol a nőgyógyászod van.mindkét lányomat az Istvánban szültem ők bababarát korház.a kisbaba mindig melletted van ,nem viszik el,de természetesen ha szusszanni akarsz vigyáznak rá.segitenek a szopizásban,mondjuk ők fürdetik .veled.nagyon kedves és gyakorlott volt a csecsemő gondozó,bármilyen kérdéssel fordulhattunk hozzá.a szobák viszont kicsit zsufoltak.
2013. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. ápr. 24. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is fogadott orvos nélkül szültem az Istvánban, pedig a Baross-hoz tartozom.
2013. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szintén István Kórház, csak pozitívat tudok róla mondani.

Fogadott orvos fizetős volt de a szülésznő ügyeletes és nagyon normális volt igy is

2013. máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!