Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » János Kórházban mennyibe...

János Kórházban mennyibe kerül most (2012) egy fizetős szoba a szülészeten?

Figyelt kérdés
Hány fős, Ft/ éjszaka érdekelne.
2012. febr. 9. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én május végén fogok ott szülni.

Még nem voltam szülésfelkészítőn, de márciustól járni fogok, ott ezt is elmondják majd.

Amit én hallottam, ha nem emeltek azóta, akkor a kétágyas 6000/ nap, az egyágyas 9000/ nap.

Nekem második baba, úgyhogy én mindenképp egyágyasra pályázom, remélem összejön, mert az elsőnél egy másik kórházban egy kétágyas fizetősben kínaival voltam összezárva-soha életemben még egyszer!

(Busójárás volt egész nap, pedig ott lett volna szabott látogatás, de nem tartották be és senki nem szólt rájuk, mert mindenkit pénzeltek! Nem volt egy nyugodt pillanatunk a babámmal, 5-6 látogató szeme láttára szoptattam...)

2012. febr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Én május közepére vagyok kiírva és nekünk is a második lesz. Az első is ott született és fizetősben voltam, ezek szerint nem változott azóta az ár. É
2012. febr. 9. 13:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Én akkor 2 ágyasban voltam, de szerencsére nagyon rendes volt a másik lány is. Az egy személyesnek is van hátránya.
2012. febr. 9. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jol irta a kedves valaszolo.Viszont amikor 2 eve ott szultem en is erre a szobara palyaztam,de ez mindig ott derul ki,hogy van e szabad szoba.Nekem a 3 nap alatt nem volt,foglaltak voltak.Viszont amugy egy ketagyasba kerultem,es igy is jo volt.Akkor nagyon bosszantott.Szoval lehet,hogy csak ott fog kiderulni ugye...Konnyu szulest:)
2012. febr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aham -
2015. márc. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!