Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés elött alá kell írni...

Szülés elött alá kell írni egy beleegyező nyilatkozatot?

Figyelt kérdés
Az egyik válaszban olvastam valami olyasmit h szülés elött a doki odanyom az orrod alá egy papírt h beleegyezel mindenbe amit csinálni akar/fog? ez nan durva... vagy csak én érzem félelmetesnek?
2009. szept. 24. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen alá kell írni
2009. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Bizony. Egy egész halom papírt, akkor is, ha 3 perces fájásaid vannak... :S

Nekem erről csak az jut eszembe, hogy mi van, ha valaki nem írja alá?

2009. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Most már minden apró műtét pl. benőtt köröm előtt is aláiratják azt a bizonyos nyilatkozatot!

Ezzel csak bevédik magukat :)

2009. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem durva, a mi érdekünkben van, hogy ha elvesztjük valami miatt a kontrollt is tudjanak segíteni pl. sürgősségi császár, gátkezelés, stb. sajnos a szülés hozhat váratlan fordulatokat, de ettől nemhogy nagyobb veszélyben, hanem biztonságban vagy. én is aláírtam, de ettől még minden beavatkozást megbeszéltünk, nem éreztem, hogy mindenre felhatalmazást adtam és felettem döntenek...
2009. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Aki nem írja alá, az nem szül :)

Távíratoznak a gyereknek!

2009. szept. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg?? Volt ilyen???? Na ez kimaradt:-)
2009. szept. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most az jutott eszembe mi van azokkal, akiket úgy visz be a mentő, hogy már szinte félig kint van a baba. Olyankor gondolom nem tökölnek a papírmunkával, és ha hirtelen császározni kell a kismamát, akkor addig nem amíg alá nem írja a papírokat? Elég bizarrnak tűnik:)
2009. szept. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most komolyan ez olyan nagy probléma?

2 gyreket szültem, örülök, hőgy jó kezekben voltam, segítettek, szülés után mind a kétszer voltak komplikációk velem.

2009. szept. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is beleegyeztem mindenbe, de előtte a dokim elmondta, mit is írok alá. Sürgősségi császárom lett és eszem ágában sem volt tiltakozni bármi ellen is, annyira aggódtam a piciért.
2009. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Basszus. Én 2 napig szültem, de semmit sem írattak velem alá. Csak emlékeznék rá.
2009. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!