Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után másnak is voltak...

Szülés után másnak is voltak ilyen problémái? Annyira kínos, már nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés

Tudom hogy intim kérdés, de azért névtelenül hátha kapok rá pár választ!


9 hete szültem és egyszerűen nem megy a szex! :( Pedig császároztak, egy másodpercig nem vajúdtam, nem sérült a hüvelyfalam, de mégsem megy..

6 hetes kontrollon a doki mindent rendben talált, szabad utat adott.

Tökre örültem neki de aztán mikor odakerült a dolog, be sem tudta tenni a férjem csak egy picit mert rettenetesen fájt, pedig nedves voltam rendesen! Utána próbáltuk síkosítóval is, megahosszú előjátékkal, de semmi..


A férjem türelmes volt, mondta hogy akkor hagyjuk egy darabig a konkrét behatolást de én mondtam hogy inkább próbálkozzunk, szerettem volna hamar túlesni rajta.

Hát nem sikerült ès most ott tartunk hogy ha rágondolok, bestresszelem magam és nem tudok ellazulni..


Tökre el vagyok keseredve, nem értem miért nem megy, fáj, feszít és egyszerűen nem fér be:(((

Felhívtam a nőgyógyászom ő azt mondta ezt a lelkemmel boxoljam le, de hát nem hiszem hogy lelki lenne, hisz kívánom és nedvesedek rendesen, de tovább mégsem megy:(


Volt már valaki esetleg így? Mit lehet tenni ez ügyben?


(Ja, sajnos tejem a béka feneke alatt, nem szoptatok, így ennek a számlájára sem lehet írni..)


2013. ápr. 20. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem szoptatsz, akkor egy két pohár bor este, ellazulsz és talán nem görcsölsz ennyire. Attól, hogy nedvesedsz, még kattoghatsz annyira, hogy nem jön össze.
2013. ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáltátok fokozatosan tágítani? Nekem még ez jutott eszembe. Mint ha újra szűz lennél :) először csak egy ujj, aztán kettő, stb. ÉS persze sok idő (akár órák), több orgazmus, külső ingerléssel, és csak utána behatolás. Szerintem ne adjátok fel, és ne is görcsölj, idővel el fog múlni! :) Csak szeressétek egymást, sokszor, amennyiszer csak lehet! Túl leszel rajta!
2013. ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a gondom császár után. de megnyugtatlak,el fog mulni :) csak kis idobe telik,minden egyes probálkozáés után jobb lessz.Nekem fél év után volt csak a régi...
2013. ápr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is császáros voltam és nekem is fájt az első néhány alkalom. Attól, hogy a hüvely nem sérült a méh igen..., de néhány alkalom után jobb lett. Mondjuk nekünk simán ment a behatolás része is. Nem tudom nálad mi lehet az oka, én is azt mondom ez lelki eredetű probléma, még, ha te azt mondod, hogy nem is az.
2013. ápr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2%
Tuti, hogy lelki... Szerintem még mindig félted a dolgokat ott benn. Az, hogy nem vajúdtál meg + rátesz 1 nagy lapáttal, nem élted át azt az igazi fájdalmat, amihez képest a "szüzesség elvesztése" kutyafüle... Ha máshogy nem megy, bírd ki, azért anya vagy, nehogymár ne tűrd a fájdalmat... csak egyszer kell elviselni, aztán jobb lesz.
2013. ápr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Valamelyik nap láttam a tv-ben, h van ilyen betegség! Pont ezekkel a tünetekkel! A nőnek 1év után jöttek rá mi baja, mert neki is mondták lelki, de nem az! Nem tudom pontosan már, h milyen dokihoz ment el végül, ez 1 betegség, amit 1 műtéttel helyrehoznak! És szülés után jelentkezik! Egyébként a TLC-n szokott menni ez a műsor (Bizarr vonzalom címmel, ahol nőknek szexuális betegségi/problémái, bizarr gondjaikat mutatják be)...
2013. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

nézd a műsort hátha ismétlik, mert szokták...

Talán a megoldás is meglesz! Remélem megoldódik a gondod!

2013. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bár igaz,én még nem estem át a szülésen,de én arra gondolok,hogy lehet,hogy kívánod éppen a szexet,de tudat alatta a babád körül forognak a gondolataid,hogy jaj mindjárt felsír,vagy jaj alszik-e rendesen,meg szerintem még benned van a szülés élménye,hogy ott lent matattak benned,és tudat alatt szorongsz,amikor a párod hozzád ér ott lent.Lehet,hogy addig jó míg kézzel érint meg,mert az izgató,de ahogy megpróbálja betenni,a hüvelyed védekező mechanizmusa beindul,és nem engedi be a párod,mert ugye benne van az,hogy 9 hónapon keresztül védelmezett egy magzatot,és szerintem ez még benne(d) van tudat alatt.Adj időt ennek a dolognak,ne adjátok fel a próbálkozást,és sikerülni fog,nekem ez a meglátásom.

Bocsi,hogy beleszóltam,csak gondoltam leírom,amit én gondolok,lehet,hogy nem is mondtam olyan nagy hülyeséget.

Gratulálok egyébként a babához,sok boldogságot és sok sikert!!


37+4 hkm

2013. ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan hüvelyi úton szültem, de ugyanez az érzésem volt jó sokáig. A doki annyit mondott, hogy úgy csináljuk, mintha szűz lennék. Nekem sem "fért be", úgy éreztem, mintha egy szűkület lenne ott és nem ment tovább. Másképp nem tudom leírni. 8 hónap után volt az első alkalom, hogy viszonylag tűrhető volt, addig nagyon fájt és nem is ment be rendesen. Idő kell hozzá, kitartás.
2013. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!