Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek hány kiló ment le a...

Nektek hány kiló ment le a szüléskor? Utána otthonra mennyi plussz maradt rajtatok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Szüléskor lement 13 kg.Szoptatás abbahagyása után visszajött pár,így még van rajtam plusz 8kg.

5hónapos a picim.

2013. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1 gyerek: -3kg

2 gyerek: -7kg

3 gyerek: -4kg


mind a 3 gyereknél a szülés utáni sulyom kevesebb volt mint terhesség előtt

pedig rendesen ettem amit megkívántam,

viszont én nagyon mozgalmas életet éltem a terhesség alatt

sajnos utána visszajöttek azok a kilók amit a gyerekek leettek rólam :-(

2013. ápr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2kgval voltam kevesebb mint mikor bementem szülni, pedig 3200g volt a gyerek, így maradt rajtam még több mint 20 aztán a szoptatás alatt még 15 feljött.
2013. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szülés mindkét esetben -5kg volt. Szoptatás alatt viszont sokat fogytam. A terhesség előtti súlyomhoz képest az elsőnél -5 kg, a másodiknál -3 kg-t jelentett. Azóta sem sikerült sokat visszahíznom, vagyis amit igen, most egy kiadós betegségnek köszönhetően megint leadtam. :S
2013. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rólam 12kiló ment le...és ugyan annyi kilóval mentem haza mint mikor terhes lettem,vagy is 52kg-mal...most hogy szoptatok valamiért csak 50kiló vagyok,pedig eszek rendesen és tejem is van rengeted,színházban táncoltam mielött jött a kicsi lehet ez is közrejátszott,meg a genetika is:)
2013. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 es fel kilos babat szultem, - 3 kiloval jottem haza :( azaz akkor maradz rajtam 20 kg. Ehhez hozzatartozik h brutalis modon vizesedtem a terhesseg alatt. 15 honapja szultem, mèg mindig van rajtam +6-7 kg amitol nem tudok megszabadulni.
2013. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt 2!!! kilót híztam, 12-vel voltam kevesebb mikor hazamentem a kórházból.
2013. ápr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!